Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

  • www.saraygetirsin.com  internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, ödemeniz onaylandıktan sonra e-ticaret ekibimiz tarafından özenle hazırlayıp ve kendi soğutuculu araçlarımız ,motor kuryelerimiz veya anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla evlerinize veya işyerlerinize  kadar özenle teslim ediyoruz. Bu sayede sıcaklık hassasiyeti olan gıdalar, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaştırılmış olur.
  • Kendi sevkiyatlarımız İstanbul ili içerisinde yapılmaktadır.İstanbul dışı siparişler anlaşmalı  olduğumuz kargolar tarafından adresinize teslim edilmektedir.
  • Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.
  • Satın aldığınız ürün satın alma işlemini müteakip kargo'ya veriliş süreleri ürünün niteliğine göre değişkenlik gösterebilir
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için pakedinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz.Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse pakedi size teslim eden kargo yetkilisine tutanak tutturup iade edebilirsiniz.Kargo Yetkilisi tarafından tutanak tutulmayan ürünler kesinlikle iade alınmaz.

Ücretlendirme

  • saraygetirsin.com üyelerine en iyisini sunmak için teslimat ücreti aldığınız ürünün niteliği, boyutu ile beraber değişkenlik gösterebilir.

Teslimat Süresi

  • Satın aldığınız ürün satın alma işlemini müteteakip kargo'ya veriliş süreleri ürünün niteliğine göre değişkenlik gösterebilir.
  • Ürünleri her türlü kırılma,ezilme ,bütünlüğünün bozulmaması için paketleme koşullarını en hassas şekilde gerçekleştiriyoruz.
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.