Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz


TAHİN

Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-003
KOSKA 300 GR TAHİN CAM Tahin, %100 susamdan üretilir ve Koska tahin ürünleri tamamen doğaldır. Katkı maddesi içermez. Tahin, yağ içeriği zengin bir besindir. Koska, tahini %100 saf susamdan kendi tesislerinde, son teknoloji kullanılarak ve hijyenik kurallara uygun olarak üretmektedir.Tahin..
18,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-001
4 KG PLASTİK KOVA TAHİNKoska Tahin doğal bir enerji kaynağıdır.Tatlı yada tuzlu tüm tariflere ekstra lezzet katan ürün 4 kiloluk ekonomik ambalajıyla satışa sunulmuştur.Serin yerde muhafaza ediniz ve kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalayınız...
176,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-004
KOSKA 550 GR TAHİN BİDONTahin, %100 susamdan üretilir ve Koska tahin ürünleri tamamen doğaldır. Katkı maddesi içermez. Tahin, yağ içeriği zengin bir besindir. Koska, tahini %100 saf susamdan kendi tesislerinde, son teknoloji kullanılarak ve hijyenik kurallara uygun olarak üretmektedir.Tahin oda..
28,00TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-041
1000 GR BİDON TAHİNSeyidoğlu Tahin Bidon 1000 gr olarak üretilen tahin, en kaliteli susamlardan elde edilerek yapılır. Tahin oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak muhafaza edilmeli, sudan ve nemden uzak tutulmalıdır. Tahin susamın elde edildiğinden zamanla yağ ayrışması görülebilir. Bu bozulmayı değil..
35,00TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-038
SEYİDOĞLU 140GR TAHİN PEKMEZ Seyidoğlu tahin pekmezi, yüksek kalori değerine sahip olduğundan sporcuların tercih ettiği bir besindir.​ Seyidoğlu tahin pekmezi, tahin ve pekmezi istediğiniz oranda karıştırarak lezzetli uyumunu kahvaltılarınızda tüketebilirsiniz...
4,85TL
SEYİDOĞLU 20 GR TAHİN-PEKMEZ KARIŞIMI 100 ADET
Yeni
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-059
SEYİDOĞLU 20 GR TAHİN-PEKMEZ KARIŞIMI 100 ADETKahvaltıların vazgeçilmezlerinden biri olan tahin ve pekmez denildiğinde de akla ilk gelen isim Seyidoğlu'dur.Kahvaltıların vazgeçilmezlerinden biri olan tahin ve pekmez denildiğinde de akla ilk gelen isim Seyidoğlu'dur. Tahin binlerce yıldır geleneksel ..
63,00TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-034
SEYİDOĞLU 300GR TAHİN Seyidoğlu Tahin olarak üretilen tahin, en kaliteli susamlardan elde edilerek yapılır. Tahin oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak muhafaza edilmeli, sudan ve nemden uzak tutulmalıdır. Tahin susamın elde edildiğinden zamanla yağ ayrışması görülebilir. Bu bozulmayı değil aksin..
12,50TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-033
SEYİDOĞLU 350 GR AÇ DÖK PET TAHİNSEYİTOĞLU 350 GR AÇ DÖK PET TAHİN olarak üretilen tahin, en kaliteli susamlardan elde edilerek yapılır. Tahin oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak muhafaza edilmeli, sudan ve nemden uzak tutulmalıdır. Tahin susamından elde edildiğinden zamanla yağ ayrışması görülebili..
15,50TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-032
4 KG PLASTİK KOVA TAHİNSeyidoğlu tahin, enerji içeriğinin yüksek oluşu nedeni ile gelişme çağındaki çocukların, sporcuların ve ağır işlerde çalışanların tercih edebileceği bir gıda maddesi olan üründe sütün 3 katı kalsiyum bulunuyor. Aynı zamanda önemli miktar fosfor, protein, demir ve lif kaynağı o..
133,00TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-049
SEYİDOĞLU 550GR TAHİNPekmez ile muhteşem bir ikili olan tahini, tahinli yemek tariflerinde de kullanabilirsiniz.SEYİDOĞLU 550GR TAHİN olarak üretilen tahin, en kaliteli susamlardan elde edilerek yapılır. Tahin oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak muhafaza edilmeli, sudan ve nemden uzak tutulmalı..
20,00TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-058
SEYİDOĞLU 740GR İKİZ TAHİN PEKMEZTAHİNSeyidoğlu tahin en kaliteli susamlardan elde edilerek yapılır. Tahin oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak muhafaza edilmeli, sudan ve nemden uzak tutulmalıdır. Tahin susamın elde edildiğinden zamanla yağ ayrışması görülebilir. Bu bozulmayı değil aksine katkısız d..
22,50TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.