Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

TAHİN

Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-003
KOSKA 300 GR TAHİN CAM 12 ADETTahin, %100 susamdan üretilir ve Koska tahin ürünleri tamamen doğaldır. Katkı maddesi içermez. Tahin, yağ içeriği zengin bir besindir. Koska, tahini %100 saf susamdan kendi tesislerinde, son teknoloji kullanılarak ve hijyenik kurallara uygun olarak üretmektedi..
351,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-001
4 KG PLASTİK KOVA TAHİNKoska Tahin doğal bir enerji kaynağıdır.Tatlı yada tuzlu tüm tariflere ekstra lezzet katan ürün 4 kiloluk ekonomik ambalajıyla satışa sunulmuştur.Serin yerde muhafaza ediniz ve kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalayınız...
347,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-004
KOSKA 550 GR TAHİN BİDON12 ADETTahin, %100 susamdan üretilir ve Koska tahin ürünleri tamamen doğaldır. Katkı maddesi içermez. Tahin, yağ içeriği zengin bir besindir. Koska, tahini %100 saf susamdan kendi tesislerinde, son teknoloji kullanılarak ve hijyenik kurallara uygun olarak üretmektedir.Ta..
569,90TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-041
1000 GR BİDON TAHİNSeyidoğlu Tahin Bidon 1000 gr olarak üretilen tahin, en kaliteli susamlardan elde edilerek yapılır. Tahin oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak muhafaza edilmeli, sudan ve nemden uzak tutulmalıdır. Tahin susamın elde edildiğinden zamanla yağ ayrışması görülebilir. Bu bozulmayı değil..
75,50TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-059
SEYİDOĞLU 20 GR TAHİN-PEKMEZ KARIŞIMI 100 ADETKahvaltıların vazgeçilmezlerinden biri olan tahin ve pekmez denildiğinde de akla ilk gelen isim Seyidoğlu'dur.Kahvaltıların vazgeçilmezlerinden biri olan tahin ve pekmez denildiğinde de akla ilk gelen isim Seyidoğlu'dur. Tahin binlerce yıldır geleneksel ..
169,50TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-033
SEYİDOĞLU 350 GR AÇ DÖK PET TAHİNSEYİTOĞLU 350 GR AÇ DÖK PET TAHİN olarak üretilen tahin, en kaliteli susamlardan elde edilerek yapılır. Tahin oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak muhafaza edilmeli, sudan ve nemden uzak tutulmalıdır. Tahin susamından elde edildiğinden zamanla yağ ayrışması görülebili..
34,90TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-032
4 KG PLASTİK KOVA TAHİNSeyidoğlu tahin, enerji içeriğinin yüksek oluşu nedeni ile gelişme çağındaki çocukların, sporcuların ve ağır işlerde çalışanların tercih edebileceği bir gıda maddesi olan üründe sütün 3 katı kalsiyum bulunuyor. Aynı zamanda önemli miktar fosfor, protein, demir ve lif kaynağı o..
324,00TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-049
SEYİDOĞLU 550GR TAHİNPekmez ile muhteşem bir ikili olan tahini, tahinli yemek tariflerinde de kullanabilirsiniz.SEYİDOĞLU 550GR TAHİN olarak üretilen tahin, en kaliteli susamlardan elde edilerek yapılır. Tahin oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak muhafaza edilmeli, sudan ve nemden uzak tutulmalı..
42,90TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-058
SEYİDOĞLU 740GR İKİZ TAHİN PEKMEZTAHİNSeyidoğlu tahin en kaliteli susamlardan elde edilerek yapılır. Tahin oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak muhafaza edilmeli, sudan ve nemden uzak tutulmalıdır. Tahin susamın elde edildiğinden zamanla yağ ayrışması görülebilir. Bu bozulmayı değil aksine katkısız d..
54,90TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.