Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

PEKMEZ

Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-002
KOSKA 20 GR PİKNİK TAHİN PEKMEZ KOLİ BAZINDA SATİŞ YAPILMAKTADIR...
183,50TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-005
KOSKA 380 GR  CAM  ÜZÜM PEKMEZİ12 ADETPekmez, üzüm, incir, keçiboynuzu veya dut gibi meyvelerin ya da şeker pancarı ardıç meyvesi gibi şekere kolay dönüşebilen tarım ürünlerinin ezilerek kaynatılması ile üretilen ve Anadolu'ya özgü tatlı bir şuruptur.Pekmezin kıvamı yoğundur ve rengi ..
383,50TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-006
KOSKA 380 GR  CAM DUT  PEKMEZİ12 ADETPekmez, üzüm, incir, keçiboynuzu veya dut gibi meyvelerin ya da şeker pancarı ardıç meyvesi gibi şekere kolay dönüşebilen tarım ürünlerinin ezilerek kaynatılması ile üretilen ve Anadolu'ya özgü tatlı bir şuruptur.Pekmezin kıvamı yoğundur ve rengi k..
386,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-007
KOSKA 380 GR  CAM  HARNUP PEKMEZİ12 ADETKoska'nın üretim esnasında kullandığı vakum teknoloji sayesinde meyve tüm vitamin ve mineral değerlerini koruyor.Sağlığa olan onlarca katkısı dışında Anadolu'ya özgü lezzetiyle de damaklarınızı şenlendiriyor...
392,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-008
Koska Plastik Kova Üzüm PekmeziKoska'nın üretim esnasında kullandığı vakum teknoloji sayesinde meyve tüm vitamin ve mineral değerlerini koruyor.Vücudun günlük magnezyum, potasyum ve kalsiyum ihtiyacını en sağlıklı şekilde karşılamak isteyenler için 5 kiloluk teneke kutularda satışa sunulmuştur.Sağlı..
341,50TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-010
KOSKA 700 GR  BİDON  DUT PEKMEZİ12 ADETPekmez, üzüm, incir, keçiboynuzu veya dut gibi meyvelerin ya da şeker pancarı ardıç meyvesi gibi şekere kolay dönüşebilen tarım ürünlerinin ezilerek kaynatılması ile üretilen ve Anadolu'ya özgü tatlı bir şuruptur.Pekmezin kıvamı yoğundur ve rengi..
573,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-011
BİDON  HARNUP PEKMEZİ12 ADETPekmez, üzüm, incir, keçiboynuzu veya dut gibi meyvelerin ya da şeker pancarı ardıç meyvesi gibi şekere kolay dönüşebilen tarım ürünlerinin ezilerek kaynatılması ile üretilen ve Anadolu'ya özgü tatlı bir şuruptur.Pekmezin kıvamı yoğundur ve rengi koyudur. K..
599,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-009
KOSKA 700 GR  BİDON  ÜZÜM PEKMEZİ12 ADETPekmez, üzüm, incir, keçiboynuzu veya dut gibi meyvelerin ya da şeker pancarı ardıç meyvesi gibi şekere kolay dönüşebilen tarım ürünlerinin ezilerek kaynatılması ile üretilen ve Anadolu'ya özgü tatlı bir şuruptur.Pekmezin kıvamı yoğundur ve reng..
677,00TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-040
SEYİDOĞLU  BİDON  ÜZÜM PEKMEZİ BİDONKonuyu biraz açacak olursak pekmez çok faydalı bir besin kaynağıdır. Türk yemek kültüründe çok önemli bir yere sahiptir. Başta üzüm, dut ve benzeri meyvelerin suyunun alınıp bu suyun kaynatılması ve pekmez toprağı ile durultulmasıyla kahverengimsi bordo ..
69,90TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-039
1300 GR BİDON DUT PEKMEZİPekmez Türk yemek kültüründe çok önemli bir yere sahiptir. Başta üzüm, dut ve benzeri meyvelerin suyunun alınıp bu suyun kaynatılması ve pekmez toprağı ile durultulmasıyla kahverengimsi bordo bir şıra elde edilir. Bu berrak şıra, kısa süreli vakum altında ya d..
69,90TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-059
SEYİDOĞLU 20 GR TAHİN-PEKMEZ KARIŞIMI 100 ADETKahvaltıların vazgeçilmezlerinden biri olan tahin ve pekmez denildiğinde de akla ilk gelen isim Seyidoğlu'dur.Kahvaltıların vazgeçilmezlerinden biri olan tahin ve pekmez denildiğinde de akla ilk gelen isim Seyidoğlu'dur. Tahin binlerce yıldır geleneksel ..
169,50TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-031
SEYİDOĞLU 400 GR BİDON DUT PEKMEZİ Pekmez Türk yemek kültüründe çok önemli bir yere sahiptir. Başta üzüm, dut ve benzeri meyvelerin suyunun alınıp bu suyun kaynatılması ve pekmez toprağı ile durultulmasıyla kahverengimsi bordo bir şıra elde edilir. Bu berrak şıra, kısa süreli vak..
22,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.