Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

HELVA

Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-001
KOSKA 1 KG HELVA KAKAOLUKoska tahin ve kakaolu  helvası, en kaliteli susamların özel taş değirmenlerde ezilmesiyle hazırlanmış tahin ve  beyaz şekerden, 1907 yılından beri  ustalığın tecrübesi ile üretilen, geleneksel Türk tatlısıdır.  Doyurucu, besleyici, sağlıklı ve enerji..
63,90TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-014
KOSKA 500 GR FISTIKLI HELVA 12 ADETKoska Fıstıklı Helva nostaljik lezzeti ile sofraların bereketini artırıyor. 1907 yılından beri faaliyetlerine devam eden Koska Helvaları, fıstık ve tahin helvasının lezzetini bir araya getirerek Koska Fıstıklı Helva'yı üretiyor. En kaliteli susamların seçildiğ..
599,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-017
KOSKA 500 GR HELVA SADE12 ADETKoska helvalarını serin ve kuru bir yerde saklamalısınız. Helvanın ambalajı açıldıktan sonra tekrar ağzını sıkı bir biçimde kapatarak istenilen özelliklerini kaybetmesini engelleyebilirsiniz. Güneş ışığından uzak tutmalı, üzerine ağır bir yük koymayarak ezilmesini ..
459,50TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-018
SEYİDOĞLU 1 KG A.FISTIKLI HELVAKoska Fıstıklı Helva nostaljik lezzeti ile sofraların bereketini artırıyor. 1907 yılından beri faaliyetlerine devam eden Koska Helvaları, fıstık ve tahin helvasının lezzetini bir araya getirerek Koska Fıstıklı Helva'yı üretiyor. En kaliteli susamların seçildi..
102,50TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-030
1 KG HELVA KAKAOLU TAHİNSeyitoğlu kakaolu tahin helvası, en kaliteli susamların özel taş değirmenlerde ezilmesiyle hazırlanmış tahin ve  beyaz şekerden, 1907 yılından beri  ustalığın tecrübesi ile üretilen, geleneksel Türk tatlısıdır.  Doyurucu, besleyici, sağlıklı ve enerji ver..
67,50TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-019
SEYİDOĞLU 1400GR KOVA KAKAOLU TAHİN HELVASeyidoğlu kakaolu tahin helvası kova 1400 gr en kaliteli susamların seçilerek özel taş değirmenlerde itina ile ezilmesi sonucu doğal kaynaklı tatlandırıcılar kullanılarak hazırlanmış olan kakaolu tahin helvası kova 1400 gr S..
99,90TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-020
SEYİDOĞLU KOVA SADE TAHİN HELVASade tahin helvası özel seri en kaliteli susamlardan elde edilen tahin ve pancar şekerinden geleneksel yöntemlerle üretilir.Kahvaltıda balık arkasında günün her saati tüketilebilir..
99,90TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-037
SEYİDOĞLU 175 GR  KAKAOLU TAHİN HELVASI Kahvaltı masalarında eksik olmayan kahvaltının dışında eskiden yemek sonrası tatlı olarak kullanılan helva fıstıklı, kakaolu ve sade çeşitleriyle kültürümüzde oldukça fazla tüketilen gıdalar arasında gelmektedir...
12,90TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-021
Seyidoğlu Cevizli HelvaGeleneksel bir gıda maddesi olan tahin helvası, uzun yıllardan beri Asya toprakları üzerinde yaşayan halkın tükettiği bir yiyecek olmuştur...
12,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.