Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz


TAHİN-PEKMEZ

Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-001
KOSKA 1 KG HELVA KAKAOLUKoska tahin ve kakaolu  helvası, en kaliteli susamların özel taş değirmenlerde ezilmesiyle hazırlanmış tahin ve  beyaz şekerden, 1907 yılından beri  ustalığın tecrübesi ile üretilen, geleneksel Türk tatlısıdır.  Doyurucu, besleyici, sağlıklı ve enerji..
31,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-016
1 KG HELVA SADE TAHİNKoska tahin helvası, en kaliteli susamların özel taş değirmenlerde ezilmesiyle hazırlanmış tahin ve  beyaz şekerden, 1907 yılından beri  ustalığın tecrübesi ile üretilen, geleneksel Türk tatlısıdır.  Doyurucu, besleyici, sağlıklı ve enerji verici özellikleri ..
31,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-002
KOSKA 20 GR PİKNİK TAHİN PEKMEZ KOLİ BAZINDA SATİŞ YAPILMAKTADIR...
74,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-015
KOSKA 200 GR CEVİZLİ HELVA Helva, tahin ve şekerden yapılan bir tatlı türüdür. Ve az miktarda asitlik düzenleyici (limon tuzu veya diğer adıyla sitrik asit), helvacı kökü olarak da adlandırılan çöven ekstraktı ve doğayla özdeş vanilin aroması içermektedir. Kakaolu helvalar çeşnil..
7,50TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-013
KOSKA 200GR HELVA FISTIKLIHelva, tahin ve şekerden yapılan bir tatlı türüdür.  Koska helvalarını serin ve kuru bir yerde saklamalısınız. Helvanın ambalajı açıldıktan sonra tekrar ağzını sıkı bir biçimde kapatarak istenilen özelliklerini kaybetmesini engelleyebilirsiniz. Güneş ışığından uza..
12,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-003
KOSKA 300 GR TAHİN CAM Tahin, %100 susamdan üretilir ve Koska tahin ürünleri tamamen doğaldır. Katkı maddesi içermez. Tahin, yağ içeriği zengin bir besindir. Koska, tahini %100 saf susamdan kendi tesislerinde, son teknoloji kullanılarak ve hijyenik kurallara uygun olarak üretmektedir.Tahin..
18,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-005
KOSKA 380 GR  CAM  ÜZÜM PEKMEZİPekmez, üzüm, incir, keçiboynuzu veya dut gibi meyvelerin ya da şeker pancarı ardıç meyvesi gibi şekere kolay dönüşebilen tarım ürünlerinin ezilerek kaynatılması ile üretilen ve Anadolu'ya özgü tatlı bir şuruptur.Pekmezin kıvamı yoğundur ve rengi koyudur..
11,50TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-006
KOSKA 380 GR  CAM DUT  PEKMEZİPekmez, üzüm, incir, keçiboynuzu veya dut gibi meyvelerin ya da şeker pancarı ardıç meyvesi gibi şekere kolay dönüşebilen tarım ürünlerinin ezilerek kaynatılması ile üretilen ve Anadolu'ya özgü tatlı bir şuruptur.Pekmezin kıvamı yoğundur ve rengi koyudur...
10,50TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-007
KOSKA 380 GR  CAM  HARNUP PEKMEZİKoska'nın üretim esnasında kullandığı vakum teknoloji sayesinde meyve tüm vitamin ve mineral değerlerini koruyor.Sağlığa olan onlarca katkısı dışında Anadolu'ya özgü lezzetiyle de damaklarınızı şenlendiriyor...
11,50TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-001
4 KG PLASTİK KOVA TAHİNKoska Tahin doğal bir enerji kaynağıdır.Tatlı yada tuzlu tüm tariflere ekstra lezzet katan ürün 4 kiloluk ekonomik ambalajıyla satışa sunulmuştur.Serin yerde muhafaza ediniz ve kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalayınız...
176,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-008
Koska Plastik Kova Üzüm PekmeziKoska'nın üretim esnasında kullandığı vakum teknoloji sayesinde meyve tüm vitamin ve mineral değerlerini koruyor.Vücudun günlük magnezyum, potasyum ve kalsiyum ihtiyacını en sağlıklı şekilde karşılamak isteyenler için 5 kiloluk teneke kutularda satışa sunulmuştur.Sağlı..
96,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKTP-014
KOSKA 500 GR FISTIKLI HELVA Koska Fıstıklı Helva nostaljik lezzeti ile sofraların bereketini artırıyor. 1907 yılından beri faaliyetlerine devam eden Koska Helvaları, fıstık ve tahin helvasının lezzetini bir araya getirerek Koska Fıstıklı Helva'yı üretiyor. En kaliteli susamların seçildiği tahin..
29,50TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 58 (5 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.