Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

SÜT

Üretici: BALMAR Stok Kodu: SKST-001
BALMAR SÜTKOLİ BAZINDA SATIŞ YAPILMAKTADIR.Balmar Süt Yarım Yağlı 1 LMin.%1,5 süt süt yağı içerir.Ambalaj açılmamak kaydı ile normal oda koşullarında son tüketim tarihine kadar tazeliği ve besin değerlerini korur.Ambalaj açıldıktan sonra buzdolabında orijinal ambalajında,hava almayacak şekilde muhaf..
108,00TL
Üretici: İÇİM Stok Kodu: SKST-002
İÇİM SÜTKOLİ  BAZIDNA SATIŞ YAPILMAKTADIR.İçim Süt Tam Yağlı 1 LTemel bir gıda olan süt, sadece sütte bulunan ve vücut için çok faydalı olan özel protein, vitamin ve mineraller içerir. Kemik ve vücut gelişiminin temel taşı olan kalsiyumun esas kaynağıdır.İçim, en taze, doğal ve kaliteli sütleri..
155,00TL
Üretici: KAY Stok Kodu: SKST-003
KAY SÜTKOLİ BAZINDA SATIŞ YAPILMAKTADIR.Kay Süt tarafından tam yağlı inek sütü olarak imal edilen ürün minimum %3 süt yağı içeriyor. Sütlerin hem sağlıklı hem de uzun süre dayanıklı kalmasını sağlayan uht tekniği ile hazırlanan ürün, 1 litrelik hijyenik ambalajında sunuluyor. Ultra High Temperature ..
69,00TL
Üretici: PINAR Stok Kodu: SKST-004
PINAR TAM YAĞLI SÜTKOLİ BAZINDA SATIŞ  YAPILMAKTADIR.Pınar Tam Yağlı Süt; hijyenik şartlarda ömrünün uzatılması için Türkiye’de ilk kez UHT teknolojisi kullanılarak üretilmiştir.Pınar Tam Yağlı Süt’ün ÖzellikleriPınar süt, kemik gelişimini ve vücut şekillenmesini etkileyen en önemli madde olan ..
235,00TL
Üretici: SEK Stok Kodu: SKST-005
SEK SÜTKOLİ BAZINDA SATIŞ YAPILMAKTADIR.Sek Süt Tam Yağlı 1 LÖzenle seçilmiş kaliteli inek sütlerinden yapılan SEK Uzun Ömürlü Süt, 135⁰C’de 3-5 saniyede sterilize edilir, zararlı madde ve organizmalardan arındırılmış aseptik kutulara otomatik olarak doldurulur. Türk Gıda Kodeksi gereği hiçbir katkı..
128,00TL
Üretici: TEKSÜT Stok Kodu: SKST-006
TEKSÜT YARIM YAĞLIKOLİ BAZINDA SATIŞ YAPILMAKTADIR.Besin Değerleri:Enerji (kcal/kj) 118 kcal %6Şeker 5,3 g %6Toplam Yağ 4,3 g %7Doymuş Yağ 2,6 g %13Tuz 0,4 g %7Lif 0 g %0Protein 8,1 g %161 porsiyon (250 ml) ürünün günlük karşılama miktarı*Değerler 2000kcal/gün üzerinden hesaplanmış olup; cinsiyete ,..
179,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.