Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz


SALAM-SOSİS

Üretici: BAŞYAZICI Stok Kodu: SKSS-001
BAŞYAZICI İNAN KOKTEYL SOSİS 350 GRBaşyazıcı inan kokteyl sosis %100 dana etinden üretilmiştir. Kokteyl sosisi kızartma, sade, sandviç arasında ve salçalı sosis olarak afiyetle yiyebilirsiniz. Çocukların seveceği şekillerde hazırlamak için spagetti çubuklarını sosislere saplayıp, haşlayarak tercih e..
19,00TL
BAŞYAZICI MACAR SALAM 900 GR
-14 %
Üretici: BAŞYAZICI Stok Kodu: SKSS-003
BAŞYAZICI MACAR SALAM 900 GRBaşyazıcı Macar Salam Dana etinden üretilmiştir.Çiğ ve Pişmiş olarak sofralarınızda gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.Tüm hijyenik şartlar yerine getirilerek ustalığın teknoloji ile buluşturulması sonucu üretilmektedir.1.Kalite bir üründür..
54,00TL 63,00TL
Üretici: BAŞYAZICI Stok Kodu: SKSS-002
BAŞYAZICI İSPANYOL SALAM 1500 GRAMBaşyazıcı İspanyol Salam Dana etinden üretilmiştir.Çiğ ve Pişmiş olarak sofralarınızda gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.Tüm hijyenik şartlar yerine getirilerek ustalığın teknoloji ile buluşturulması sonucu üretilmektedir.1.Kalite bir üründürSAKLAMA KOŞULLARISakl..
90,00TL
BAŞYAZICI TOMBUL SALAM 250 GR
-18 %
Üretici: BAŞYAZICI Stok Kodu: SKSS-004
BAŞYAZICI TOMBUL SALAM 250 GR-SAKLAMA KOŞULLARI-Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir.Ürünlerimiz vakumla ambalajlanmış şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır.0ºC ile +4ºC  arasında muhafaza edilmelidir. Derin dondurucuda ise 6 ay saklanabilir...
15,50TL 19,00TL
LEZİTA PİLİÇ DİLİMLİ PİZZA SOSİS
Çok Satılan
Üretici: LEZİTA Stok Kodu: SKSS-005
LEZİTA 1000 GR PİLİÇ  DİLİMLİ SOSİS-SAKLAMA KOŞULLARI-Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir.Ürünlerimiz vakumla ambalajlanmış şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır.0ºC ile +4ºC  arasında muhafaza edilmelidir. Derin dondurucuda ise 6 ay saklanabilir...
23,50TL
Üretici: LEZİTA Stok Kodu: SKSS-006
LEZİTA 1000GR PİLİÇ DİLİMLİ SALAM -SAKLAMA KOŞULLARI-Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir.Ürünlerimiz vakumla ambalajlanmış şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır.0ºC ile +4ºC  arasında muhafaza edilmelidir. Derin dondurucuda ise 6 ay saklanabilir...
18,50TL
Üretici: LEZİTA Stok Kodu: SKSS-007
-SAKLAMA KOŞULLARI-Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir.Ürünlerimiz vakumla ambalajlanmış şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır.0ºC ile +4ºC  arasında muhafaza edilmelidir. Derin dondurucuda ise 6 ay saklanabilir...
23,50TL
Üretici: NAMET Stok Kodu: SKSS-008
NAMET 150 GR DANA JAMBONNamet Dilimli Jambon, kahvaltılarınıza ve sandviçlerinize lezzet katar. İnce dilimlenmiş jambonunuzun kullanımı kolaydır. Arzunuza göre pişirmeden ya da pişirerek tüketebilirsiniz. Dilimli jambonunuzun hazırlanması sırasında, sinir ve yağları tamamen temizlenmiş dana etleri t..
43,00TL
Üretici: NAMET Stok Kodu: SKSS-009
NAMET 150 GR DANA MACAR SALAM  FISTIKLINamet Fıstıklı Macar Salam, yüzde 100 dana etinden hijyenik koşullarda üretilmiştir. Üretim gerçekleştirilirken; dana eti ve yağı, tuz ve çeşitli baharatlar özel bir makinede karıştırılarak hamur haline getirilir. Bu hamur daha sonra macar salam için hazır..
24,00TL
Üretici: NAMET Stok Kodu: SKSS-010
Namet Karabiberli Macar Salam 150 GNamet Karabiberli Macar Salam, yüzde 100 dana etinden hijyenik koşullarda üretilmiştir. Üretim gerçekleştirilirken; dana eti ve yağı, tuz ve çeşitli baharatlar özel bir makinede karıştırılarak hamur haline getirilir. Bu hamur daha sonra macar salam için hazırlanmış..
24,00TL
Üretici: NAMET Stok Kodu: SKSS-011
NAMET 240 GR DANA FERMENTE KANGAL SUCUKNamet Kangal Sucuk, yüzde yüz dana etinden üretilen lezzetli bir gıda olup kahvaltı başta olmak üzere farklı öğünlerde de tüketilebilir. Yağsız tavada, mangalda ya da sahanda pişirip afiyetle yiyebilirsiniz.HER TÜRLÜ SORUNUZ, İSTEĞİNİZ VE ÖNERİNİZ İÇİN BİZDEN D..
43,00TL
Üretici: NAMET Stok Kodu: SKSS-014
NAMET BİSTRO PİLİÇ SALAM BİBERLİ  KG En seçkin piliç etlerinin, yağ, tuz ve baharatla harmanlanarak, özel kılıflara doldurulmasıyla ve buhar fırınlarında pişirilmesiyle üretilir. Antep fıstığı ile lezzetlendirilir. Ev dışı tüketim için özel olarak ambalajlanır...
39,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.