Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

CHEDDAR PEYNİR

Stok Kodu: SKPR-021
-GÖNOVA 1 KG CHEDDAR DİLİMLİ PEYNİR-Cheddar Dilimli Peynir yoğun aromasıyla dikkat çekiyor. Dünya mutfağının en popüler peynir çeşitleri arasında bulunan cheddar peyniri özellikle yağlı peynir yemekten hoşlanan kişilere hitap ediyor. Pizza ve Hamburgere Lezzet Katan Peynir Dilimlenmiş olarak sunulan..
118,75TL
Üretici: LENTE Stok Kodu: SKPR-029
LENTE CHEDDAR BLOK 2KGÖzellikle ABD ve İngiltere’de popüler bu peynir çeşidi genellikle inek sütünden üretilir. Yapısı sert hafif ekşi lezzeti ile dolgun bir tadı bulunmaktadır. Kahvaltılarla önerildiği gibi cheddar; kullanıldığı yemek ve soslara çok yakışan bir ürün olarak sade çeşidi ile Lente Che..
243,00TL
Üretici: LENTE Stok Kodu: SKPR-067
LENTE CHEDDAR DİLİMLİ 1 KGİstanbul Büyük Toptancılar sitesi MEGA CENTER 'dan evlerinize kadar gelen lezzet.Siparişlerinizi kendi araçlarımız ile kapınıza kadar getiriyoruz...
188,50TL
Üretici: PINAR Stok Kodu: SKPR-048
Pınar Burger Dilimli Peynir 350 GEv yapımı hamburgerlerde ya da kahvaltıda tüketebileceğiniz bu peynir ara öğünlerinize keyif katar. Aç kapa fonksiyonlu pratik ambalajı bu peyniri beslenme çantası için uygun kılmaktadır. Ambalajı sayesinde peyniriniz sürekli olarak taze ve aynı renginde kalır.&..
74,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.