Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

PASTIRMA

Üretici: BAŞYAZICI Stok Kodu: SKP-011
 Saraygetirsin.com - Cepte Market -BAŞYAZICI DİLİMLİ SEÇME PASTIRMA (100 GR)-% 100 Dana etidir.Bel kısmından çıkarılan az yağlı sinirsiz bir pastırma çeşididir.Ürünlerimiz el ile ince bir şekilde doğranır.Özel vakumlu kutularda paketlenir.-SAKLAMA KOŞULLARI-Saklama süresi, ambalajlama..
39,00TL
Üretici: BAŞYAZICI Stok Kodu: SKP-008
 Saraygetirsin.com - Cepte Market -BAŞYAZICI PASTIRMA ANTRİKOT KG-% 100 Dana etidir.Bel kısmından çıkarılan orta yağlı sinirsiz bir pastırma çeşitidir.1.Kalite olan Antrikot pastırma az veya orta yağlı olabilir.Ürünlerimiz pastırma ustaları tarafından el ile ince bir şekilde doğranır.Özel ..
349,00TL
Üretici: BAŞYAZICI Stok Kodu: SKP-009
 Saraygetirsin.com - Cepte Market -BAŞYAZICI PASTIRMA BONFİLE KG-% 100 Dana etinden yapılmıştır.Sırt etinin altından ve hayvanın en az hareket eden bölgesi kuş kısmından yapılmıştır.Yağ dağılımı homojendir. En iyi pastırma çeşitlerinden biridir.Yumuşak ve ağızda dağılan lezzetli bir pastır..
414,50TL
Üretici: BAŞYAZICI Stok Kodu: SKP-010
 Saraygetirsin.com - Cepte Market -BAŞYAZICI PASTIRMA SIRT KG-% 100 Dana etidir.Bel kısmından çıkarılan orta yağlı sinirsiz bir pastırma çeşididir.Ürünlerimiz el ile ince bir şekilde doğranır.Özel vakumlu kutularda paketlenir-SAKLAMA KOŞULLARI-Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaz..
388,90TL
Üretici: NAMET Stok Kodu: SKP-006
 Saraygetirsin.com - Cepte Market -NAMET 130 GR ÇEMENİ SIYRILMIŞ PASTIRMA-Damak tadına düşkün tüketiciler için, en seçkin dana kontrfile etlerinden, Namet ustalarının maharetiyle üretilir.Çemeni sıyrılır. Dilimlenerek, servise hazır halde, tüketicilerin beğenisine sunulur...
84,90TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.