Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

KAVURMA

Üretici: BAŞYAZICI Stok Kodu: SKK-012
     Saraygetirsin.com - Cepte Market       -BAŞYAZICI BLOK KAVURMA-Kuşbaşı doğranan dana etleri usta eller tarafından kavrulur.Bir blok kavurma ortalama 2,3 kg civarı gelmektedir.Paket başı 10- 20 gr arası gramaj farklılıkları olabilir.1.Kalite üründür.%100 D..
633,00TL
Üretici: BAŞYAZICI Stok Kodu: SKK-011
     Saraygetirsin.com - Cepte Market       -BAŞYAZICI BLOK KAVURMA-Kuşbaşı doğranan dana etleri usta eller tarafından kavrulur.Bir blok kavurma ortalama 2,3 kg civarı gelmektedir.Paket başı 10- 20 gr arası gramaj farklılıkları olabilir.1.Kalite üründür.%100 D..
633,00TL
Üretici: BAŞYAZICI Stok Kodu: SKK-010
 Saraygetirsin.com - Cepte Market -BAŞYAZICI TENEKE KAVURMA 20 KG-1.Kalite üründür.%100 Dana Etidir.Kuşbaşı doğranan dana etleri usta eller tarafından kavrulur.Bir teneke kavurma ortalama 25 kg civarı gelmektedir.Vakumlu ambalajlanmıştır.-SAKLAMA KOŞULLARI-Saklama süresi, ambalajlama şekli..
4.999,00TL
Üretici: BAŞYAZICI Stok Kodu: SKK-009
 Saraygetirsin.com - Cepte Market -BAŞYAZICI TENEKE KAVURMA 5 KG-1.Kalite üründür.%100 Dana Etidir.Kuşbaşı doğranan dana etleri usta eller tarafından kavrulur.Bir teneke kavurma ortalama 5 kg civarı gelmektedir.Teneke başı 20- 50 gr arası gramaj farklılıkları olabilir.Vakumlu ambalajlanmış..
1.378,00TL
Üretici: BAŞYAZICI Stok Kodu: SKK-008
 Saraygetirsin.com - Cepte Market -BAŞYAZICI VAKUMLU KAVURMA 100 GR--SAKLAMA KOŞULLARI-Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir.Ürünlerimiz vakumla ambalajlanmış şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır.0ºC ile +4ºC  arasında muhafaza edilmelidir. Derin dond..
29,00TL
Üretici: CENDERE Stok Kodu: SKK-007
 Saraygetirsin.com - Cepte Market -CENDERE KAVURMA KG--SAKLAMA KOŞULLARI-Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir.Ürünlerimiz vakumla ambalajlanmış şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır.0ºC ile +4ºC  arasında muhafaza edilmelidir. Derin dondurucuda ise 6 ..
229,00TL
Üretici: ELET Stok Kodu: SKK-006
 Saraygetirsin.com - Cepte Market -ELET KAZAN KAVURMA KG--SAKLAMA KOŞULLARI-Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir.Ürünlerimiz vakumla ambalajlanmış şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır.0ºC ile +4ºC  arasında muhafaza edilmelidir. Derin dondurucuda ise..
239,00TL
Stok Kodu: SKK-005
 Saraygetirsin.com - Cepte Market -İMAMOĞLU KAVURMA KG--SAKLAMA KOŞULLARI-Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir.Ürünlerimiz vakumla ambalajlanmış şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır.0ºC ile +4ºC  arasında muhafaza edilmelidir. Derin dondurucuda ise 6..
292,50TL
Üretici: NAMET Stok Kodu: SKK-004
-NAMET 100GR DANA FÜME KAVURMA-Kemik ve sinirlerinden tamamen temizlenmiş dana etlerinin, Namet Lezzet uzmanlığı ile, özel kavurma kazanlarında, dana yağı ve tuz eklenerek pişirilir.Bu işlemden sonra özel fırınlarda fümelenir.Dilimlenerek, servise hazır halde, tüketicilerin beğenisine sunulur...
30,90TL
Üretici: NAMET Stok Kodu: SKK-002
 Saraygetirsin.com - Cepte Market -NAMET KAVURMA KG -Namet kavurma kg, dana ya da kuzu etinin tuz ve iç yağ ile birlikte pişirilmesi ile elde ediliyor ve geleneksel Türk lezzetleri içinde yaygın bir şekilde tercih edilen şarküteri ürünleri arasında yer alıyor.Şarküteri reyonlarından temin ..
249,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.