Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz


SEYİDOĞLU

SEYİDOĞLU 20 GR PİKNİK BAL (ÇAM) 100 ADET
Yeni
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKB-010
SEYİDOĞLU 20 GR PİKNİK BAL (ÇAM) 100 ADETLezzetini yıllardır bildiğiniz Seyidoğlu Piknik Çam Balı yemyeşil yaylalardan, iştah kabartan kokularıyla meşhur yerlerden derleniyor.Bal, hem çok faydalı olması hemde çok faydalı bir besin olmasından dolayı herkes tarafından severek tüketilir. Arıların çiçek..
64,50TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKB-006
Saraygetirsin.com - Cepte Market -SEYİDOĞLU 400 GR ÇİÇEK BAL-Bal neden besleyicidir ? Bal; vitaminler, enzimler, mineraller, aminoasitler ve vucut için gerekli yaşamsal değerde pek çok elementi içerir. Bu balın, şekerli ürünlerden ayıran en belirgin özelliğidir.Arılar, 1 gram bal için 4000’den ..
16,75TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKB-08
Saraygetirsin.com - Cepte Market -SEYİTOĞLU KOVA BAL-Bal neden besleyicidir ? Bal; vitaminler, enzimler, mineraller, aminoasitler ve vucut için gerekli yaşamsal değerde pek çok elementi içerir. Bu balın, şekerli ürünlerden ayıran en belirgin özelliğidir.Arılar, 1 gram bal için 4000’den fazla çi..
160,00TL
SEYİDOĞLU 700 GR ÇİÇEK BAL
Yeni
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKB-009
SEYİDOĞLU 700 GR ÇİÇEK BALÇiçek balı çiçeklerin nektarlarından elde edilen ballardır. Seyidoğlu Çiçek Balı ülkemizdeki en kaliteli çiçek ballarından Seyidoğlu kalitesi ile üretilir.Bal, hem çok faydalı olması hemde çok faydalı bir besin olmasından dolayı herkes tarafından severek tüketilir. Arıların..
26,75TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.