Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

BAL

Üretici: ERZİNCAN Stok Kodu: SKB-005
Saraygetirsin.com - Cepte Market -ERZİNCAN SÜZME BAL-Bal neden besleyicidir ? Bal; vitaminler, enzimler, mineraller, aminoasitler ve vucut için gerekli yaşamsal değerde pek çok elementi içerir. Bu balın, şekerli ürünlerden ayıran en belirgin özelliğidir.Arılar, 1 gram bal için 4000’den fazla çi..
49,90TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKB-001
Saraygetirsin.com - Cepte Market -KOSKA 400 GR ÇİÇEK BALI-Bal neden besleyicidir ? Bal; vitaminler, enzimler, mineraller, aminoasitler ve vucut için gerekli yaşamsal değerde pek çok elementi içerir. Bu balın, şekerli ürünlerden ayıran en belirgin özelliğidir.Arılar, 1 gram bal için 4000’den faz..
449,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKB-002
Saraygetirsin.com - Cepte Market -KOSKA 850GR ÇİÇEK BALI- 12 ADETBal neden besleyicidir ? Bal; vitaminler, enzimler, mineraller, aminoasitler ve vucut için gerekli yaşamsal değerde pek çok elementi içerir. Bu balın, şekerli ürünlerden ayıran en belirgin özelliğidir.Arılar, 1 gram bal için 4000’..
887,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKB-003
Saraygetirsin.com - Cepte Market -KOSKA ÇİÇEK BALI 220 GR- 12 ADETBal neden besleyicidir ? Bal; vitaminler, enzimler, mineraller, aminoasitler ve vucut için gerekli yaşamsal değerde pek çok elementi içerir. Bu balın, şekerli ürünlerden ayıran en belirgin özelliğidir.Arılar, 1 gram bal için 4000..
269,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKB-004
KOLİ BAZINDA SATIŞ YAPILMAKTADIR.Saraygetirsin.com - Cepte Market -KOSKA PİKNİK BAL 20 GR 100'LÜ-Bal neden besleyicidir ? Bal; vitaminler, enzimler, mineraller, aminoasitler ve vucut için gerekli yaşamsal değerde pek çok elementi içerir. Bu balın, şekerli ürünlerden ayıran en belirgin özelliğid..
158,90TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKB-010
SEYİDOĞLU 15 GR PİKNİK BAL (ÇAM) 100 ADETLezzetini yıllardır bildiğiniz Seyidoğlu Piknik Çam Balı yemyeşil yaylalardan, iştah kabartan kokularıyla meşhur yerlerden derleniyor.Bal, hem çok faydalı olması hemde çok faydalı bir besin olmasından dolayı herkes tarafından severek tüketilir. Arıların çiçek..
149,00TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKB-006
Saraygetirsin.com - Cepte Market -SEYİDOĞLU 400 GR ÇİÇEK BAL-Bal neden besleyicidir ? Bal; vitaminler, enzimler, mineraller, aminoasitler ve vucut için gerekli yaşamsal değerde pek çok elementi içerir. Bu balın, şekerli ürünlerden ayıran en belirgin özelliğidir.Arılar, 1 gram bal için 4000’den ..
36,00TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKB-009
SEYİDOĞLU 700 GR ÇİÇEK BALÇiçek balı çiçeklerin nektarlarından elde edilen ballardır. Seyidoğlu Çiçek Balı ülkemizdeki en kaliteli çiçek ballarından Seyidoğlu kalitesi ile üretilir.Bal, hem çok faydalı olması hemde çok faydalı bir besin olmasından dolayı herkes tarafından severek tüketilir. Arıların..
55,90TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.