Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz


BAL

Üretici: ERZİNCAN Stok Kodu: SKB-005
Saraygetirsin.com - Cepte Market -ERZİNCAN SÜZME BAL-Bal neden besleyicidir ? Bal; vitaminler, enzimler, mineraller, aminoasitler ve vucut için gerekli yaşamsal değerde pek çok elementi içerir. Bu balın, şekerli ürünlerden ayıran en belirgin özelliğidir.Arılar, 1 gram bal için 4000’den fazla çi..
24,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKB-001
Saraygetirsin.com - Cepte Market -KOSKA 400 GR ÇİÇEK BALI-Bal neden besleyicidir ? Bal; vitaminler, enzimler, mineraller, aminoasitler ve vucut için gerekli yaşamsal değerde pek çok elementi içerir. Bu balın, şekerli ürünlerden ayıran en belirgin özelliğidir.Arılar, 1 gram bal için 4000’den faz..
18,50TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKB-002
Saraygetirsin.com - Cepte Market -KOSKA 850GR ÇİÇEK BALI-Bal neden besleyicidir ? Bal; vitaminler, enzimler, mineraller, aminoasitler ve vucut için gerekli yaşamsal değerde pek çok elementi içerir. Bu balın, şekerli ürünlerden ayıran en belirgin özelliğidir.Arılar, 1 gram bal için 4000’den fazl..
35,00TL
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKB-003
Saraygetirsin.com - Cepte Market -KOSKA ÇİÇEK BALI 220 GR-Bal neden besleyicidir ? Bal; vitaminler, enzimler, mineraller, aminoasitler ve vucut için gerekli yaşamsal değerde pek çok elementi içerir. Bu balın, şekerli ürünlerden ayıran en belirgin özelliğidir.Arılar, 1 gram bal için 4000’den faz..
12,00TL
KOSKA PİKNİK BAL 20 GR 100'LÜ
Çok Satılan
Üretici: KOSKA Stok Kodu: SKB-004
KOLİ BAZINDA SATIŞ YAPILMAKTADIR.Saraygetirsin.com - Cepte Market -KOSKA PİKNİK BAL 20 GR 100'LÜ-Bal neden besleyicidir ? Bal; vitaminler, enzimler, mineraller, aminoasitler ve vucut için gerekli yaşamsal değerde pek çok elementi içerir. Bu balın, şekerli ürünlerden ayıran en belirgin özelliğid..
67,00TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKB-007
Koli bazında satış yapılmaktadır.Saraygetirsin.com - Cepte Market -SEYİTOĞLU 18 GR PİKNİK BAL (ÇAM)-Bal neden besleyicidir ? Bal; vitaminler, enzimler, mineraller, aminoasitler ve vucut için gerekli yaşamsal değerde pek çok elementi içerir. Bu balın, şekerli ürünlerden ayıran en belirgin özelli..
62,00TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKB-006
Saraygetirsin.com - Cepte Market -SEYİTOĞLU 400 GR ÇİÇEK BAL-Bal neden besleyicidir ? Bal; vitaminler, enzimler, mineraller, aminoasitler ve vucut için gerekli yaşamsal değerde pek çok elementi içerir. Bu balın, şekerli ürünlerden ayıran en belirgin özelliğidir.Arılar, 1 gram bal için 4000’den ..
16,75TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKB-08
Saraygetirsin.com - Cepte Market -SEYİTOĞLU KOVA BAL-Bal neden besleyicidir ? Bal; vitaminler, enzimler, mineraller, aminoasitler ve vucut için gerekli yaşamsal değerde pek çok elementi içerir. Bu balın, şekerli ürünlerden ayıran en belirgin özelliğidir.Arılar, 1 gram bal için 4000’den fazla çi..
160,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.