Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz


SUPERFRESH

SUPERFRESH 1000 GR  MİLFÖY HAMURU
Favori Marka
Üretici: SUPERFRESH Stok Kodu: DUM-001
SUPERFRESH 1000 GR  MİLFÖY HAMURU Kahvaltılarda ve çayın yanında hazırlanması basit olması nedeniyle sıkça tercih edilen Superfresh Milföy Hamuru, besleyici ve faydalı özellikleriyle dikkat çekiyor. Hazır kesilmiş halde satılan milföy hamuru, hem zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor hem de ..
130,90TL
SUPERFRESH DOND.ELMA DİLİM PATATES
Favori Marka
Üretici: SUPERFRESH Stok Kodu: DPU-011
SUPERFRESH DOND.ELMA DİLİM PATATES 2.5KGDoğal ve katkısız olan SuperFresh Elma Dilim Patates, pratik bir şekilde hazırlanır. Hem zamandan tasarruf etmenizi sağlar hem de istediğiniz her dönem, taze patates tüketebilmenize olanak tanır.Superfresh, Türkiye’nin ilk perakende dondurulmuş gıda markası Ke..
133,00TL
SUPERFRESH DOND.PATATES 2.5 KG
Favori Marka
Üretici: SUPERFRESH Stok Kodu: DPU-012
SUPERFRESH DOND.PATATES 2.5 KG Superfresh, Türkiye’nin ilk perakende dondurulmuş gıda markası Kerevitaş’a bağlı bir markadır. Kerevitaş dünya standartlarındaki üretimiyle TSE-ISO-9001 ve TSE-ISO-22000 üretim ve kalite sertifikalarına sahiptir. Superfresh 1990’dan beri sebze-meyve, su ürünleri v..
112,25TL
SUPERFRESH MISIR 2.5KG
Favori Marka
Üretici: SUPERFRESH Stok Kodu: DMU-001
SUPERFRESH MISIR 2.5KGMısır, genellikle çok nemli iklim bölgelerinde yetiştirilebilen, tek yıllık özellikle yağı doymamış yağ grubunda olan bir tarım bitkisi. Mısır da lisin ve triptofan proteinin biyolojik değeri de aminoasitlerin limite edici etkisi altındadır. Mısır bir vitamin deposudur ayrıca B..
31,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.