Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

SEYİTOĞLU

Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-018
SEYİDOĞLU 1 KG A.FISTIKLI HELVAKoska Fıstıklı Helva nostaljik lezzeti ile sofraların bereketini artırıyor. 1907 yılından beri faaliyetlerine devam eden Koska Helvaları, fıstık ve tahin helvasının lezzetini bir araya getirerek Koska Fıstıklı Helva'yı üretiyor. En kaliteli susamların seçildi..
102,50TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-030
1 KG HELVA KAKAOLU TAHİNSeyitoğlu kakaolu tahin helvası, en kaliteli susamların özel taş değirmenlerde ezilmesiyle hazırlanmış tahin ve  beyaz şekerden, 1907 yılından beri  ustalığın tecrübesi ile üretilen, geleneksel Türk tatlısıdır.  Doyurucu, besleyici, sağlıklı ve enerji ver..
67,50TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTK-008
SEYİDOĞLU 10 GR TEREYAĞ 100 ADETKOLİ BAZINDA SATIŞ YAPILMAKTADIR.KOLİ:100 ADETModern tesislerde hijyenik koşullarda üretim yapan Seyidoğlu, Türk mutfağındaki lezzetleri geleneksel tariflere sadık kalarak, aynı kalite ve tadı koruyarak günümüze taşıyor. Her geçen gün genişleyen ürün yelpazesini Türki..
179,00TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-041
1000 GR BİDON TAHİNSeyidoğlu Tahin Bidon 1000 gr olarak üretilen tahin, en kaliteli susamlardan elde edilerek yapılır. Tahin oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak muhafaza edilmeli, sudan ve nemden uzak tutulmalıdır. Tahin susamın elde edildiğinden zamanla yağ ayrışması görülebilir. Bu bozulmayı değil..
75,50TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKR-034
SEYİDOĞLU 1100 GR KAKAOLU FINDIK KREMASI  BOLKakao ile Fındık, bu eşsiz birliktelikten doğan kakaolu fındık kreması ürünümüz ile karşınızdayız. Seyidoğlu lezzet uzmanları ile Boool Kakaolu Fındık Kreması 1100 gr olarak sizlerin damak tadına hitap edecek.Özenle seçt..
59,90TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-040
SEYİDOĞLU  BİDON  ÜZÜM PEKMEZİ BİDONKonuyu biraz açacak olursak pekmez çok faydalı bir besin kaynağıdır. Türk yemek kültüründe çok önemli bir yere sahiptir. Başta üzüm, dut ve benzeri meyvelerin suyunun alınıp bu suyun kaynatılması ve pekmez toprağı ile durultulmasıyla kahverengimsi bordo ..
69,90TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-039
1300 GR BİDON DUT PEKMEZİPekmez Türk yemek kültüründe çok önemli bir yere sahiptir. Başta üzüm, dut ve benzeri meyvelerin suyunun alınıp bu suyun kaynatılması ve pekmez toprağı ile durultulmasıyla kahverengimsi bordo bir şıra elde edilir. Bu berrak şıra, kısa süreli vakum altında ya d..
69,90TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-019
SEYİDOĞLU 1400GR KOVA KAKAOLU TAHİN HELVASeyidoğlu kakaolu tahin helvası kova 1400 gr en kaliteli susamların seçilerek özel taş değirmenlerde itina ile ezilmesi sonucu doğal kaynaklı tatlandırıcılar kullanılarak hazırlanmış olan kakaolu tahin helvası kova 1400 gr S..
99,90TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-020
SEYİDOĞLU KOVA SADE TAHİN HELVASade tahin helvası özel seri en kaliteli susamlardan elde edilen tahin ve pancar şekerinden geleneksel yöntemlerle üretilir.Kahvaltıda balık arkasında günün her saati tüketilebilir..
99,90TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKB-010
SEYİDOĞLU 15 GR PİKNİK BAL (ÇAM) 100 ADETLezzetini yıllardır bildiğiniz Seyidoğlu Piknik Çam Balı yemyeşil yaylalardan, iştah kabartan kokularıyla meşhur yerlerden derleniyor.Bal, hem çok faydalı olması hemde çok faydalı bir besin olmasından dolayı herkes tarafından severek tüketilir. Arıların çiçek..
149,00TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-037
SEYİDOĞLU 175 GR  KAKAOLU TAHİN HELVASI Kahvaltı masalarında eksik olmayan kahvaltının dışında eskiden yemek sonrası tatlı olarak kullanılan helva fıstıklı, kakaolu ve sade çeşitleriyle kültürümüzde oldukça fazla tüketilen gıdalar arasında gelmektedir...
12,90TL
Üretici: SEYİDOĞLU Stok Kodu: SKTP-021
Seyidoğlu Cevizli HelvaGeleneksel bir gıda maddesi olan tahin helvası, uzun yıllardan beri Asya toprakları üzerinde yaşayan halkın tükettiği bir yiyecek olmuştur...
12,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 58 (5 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.