Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz


SEYİDOĞLU 700 GR ÇİÇEK BAL

SEYİDOĞLU 700 GR ÇİÇEK BAL
SEYİDOĞLU 700 GR ÇİÇEK BAL
42,50TL
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Üretici: SEYİDOĞLU
  • Stok Kodu: SKB-009

SEYİDOĞLU 700 GR ÇİÇEK BAL

Çiçek balı çiçeklerin nektarlarından elde edilen ballardır. Seyidoğlu Çiçek Balı ülkemizdeki en kaliteli çiçek ballarından Seyidoğlu kalitesi ile üretilir.

Bal, hem çok faydalı olması hemde çok faydalı bir besin olmasından dolayı herkes tarafından severek tüketilir. Arıların çiçeklerden ve meyve tomurcuklarından alarak yuttukları nektarın arılarda bulunan ve bal midesi adı verilen organlarında invertaz enzimi sayesinde kimyasal değişim yaşar. Sonrasında Arılar midesinde bu şekilde değişime uğrayan nektarı kovandaki petek hücrelerine yerleştirirler ve ortaya lezzetli bir şekilde tüketilen çok faydalı besin olan bal çıkar.

Tekrar edecek olarsak çiçek balı çiçeklerin nektarlarından elde edilen ballardır. Seyidoğlu Çiçek Balı ülkemizdeki en kaliteli çiçek ballarından Seyidoğlu kalitesi ile Çiçek Balı 700 gr olarak üretilir.  

Seyidoğlu ballarını gönül rahatlığı ile kahvaltılarda bir dilim ekmeğin üzerine kaymak veya tereyağı sürerek tüketebilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.