Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

SEYİDOĞLU 640 GR CAM ÜZÜM ÖZÜ PEKMEZİ

SEYİDOĞLU 640 GR CAM ÜZÜM ÖZÜ PEKMEZİ
SEYİDOĞLU 640 GR CAM ÜZÜM ÖZÜ PEKMEZİ
45,90TL
  • Stok Durumu: 2-3 gün içinde
  • Üretici: SEYİDOĞLU
  • Stok Kodu: SKTP-045

SEYİDOĞLU 640 GR CAM ÜZÜM ÖZÜ PEKMEZİ

Seyidoğlu üzüm Özünün faydaları saymakla bitmez. Doğal lif kaynağıdır. İçerdiği doğal vitaminler ile insan sağlığına iyi geldiği bilinmektedir. İlave şeker içermez.

Üzüm özü yapımından tutarak satış raflarına gelene kadar üretim aşaması başta olmak üzere hiçbir aşamada katkı maddesi ya da koruyucu ve kıvam arttırıcı madde kullanılmadan hazırlanarak sizlerin damak tadına uygun üretimler yapmaktayız. Saf meyve içerdiğinden tadı ve lezzeti doğal meyvenin kendisinden gelir.

Tekrar yineleyecek olursak üzüm özü kısaca üzüm meyvesinin vakum kaynatma ile koyulaştırılmasıyla elde edilir. Üzüm Özü ürünlerimizde kesinlikle şeker ilavesi ve hiçbir katkı maddesi içermez. Artı olarak alerjen madde içermez. 

Üzüm meyvesi yaz ayları süresince hemen hemen herkes tarafından afiyetle tüketilen, doğal şeker ve mineral oranı yüksek bir meyvedir. Bol miktarda potasyum ve demir içerir. Üzüm A ve B vitaminleri yönünden zengindir. Üzüm özü, üzüm sirkesi, üzüm pestili, üzüm meyve suyu gibi birçok gıdanın hammaddesini oluşturur. Üzüm bu kullanım alanları ile mutfakların vazgeçilmezi olmuştur. 

Ülkemizin eski ve köklü bağcılık kültürüne sahip olmasından dolayı Ege yörelerine, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu yörelerine ait üzümlerinden harmanlayarak ürettiğimiz Üzüm Özünü doğadan aldığımız gibi doğal olarak sizlere sunuyoruz.

Sağlıklı yaşam kapsamında aklınıza gelebilecek her bir meyve şifa kaynağıdır. Seyidoğlu organik meyve özleri tüketiciler tarafından çok geniş alanlarda kullanılabilir ve doğal meyve özleri olduğundan dolayı dut özü başta olmak üzere tüm meyve özleri ürünlerimiz her mevsim her evin vazgeçilmezi halindedir. Meyve özlerinin sağlıklı beslenmede çok ama çok önemli bir yeri bulunmaktadır.

Kahvaltılık olarak tüketilmesinin yanında günlük tatlı ihtiyacını karşılamada da ve mutfaklarda ev hanımlarının sos olarak kullanımında nefis eşsiz bir besindir.

Üzüm Özü ürününün ambalajını açık bırakmadan serin ve kuru bir ortamda muhafaza ediniz ve güneş ışığından koruyunuz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.