Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

SEYİDOĞLU 640 GR CAM KEÇİBOYNUZU ÖZÜ

SEYİDOĞLU 640 GR CAM KEÇİBOYNUZU ÖZÜ
SEYİDOĞLU 640 GR CAM KEÇİBOYNUZU ÖZÜ
45,90TL
  • Stok Durumu: 2-3 gün içinde
  • Üretici: SEYİDOĞLU
  • Stok Kodu: SKTP-046

SEYİDOĞLU 640 GR CAM KEÇİBOYNUZU

Seyidoğlu Keçiboynuzu Özünün faydaları saymakla bitmez. Doğal lif kaynağıdır. İçerdiği doğal vitaminler ile birçok rahatsızlığa iyi geldiği bilinmektedir.

Seyidoğlu Keçiboynuzu Özü ürünü keçiboynuzu meyvesinin özünden elde edilen yoğun bir kıvamı olan eşsiz lezzettir. 

Keçiboynuzu özü herhangi bir şeker içermediği halde yinede tatlı bir lezzete sahiptir. Keçiboynuzu özü genellikle sağlıklı diyebileceğimiz tatlı tariflerinde şeker yerine tercih edilebilir. Ayrıca sabah aç karnına bir tatlı kaşığı keçiboynuzu özü tüketerek gününüze enerjik bir şekilde başlayabilirsiniz. 

Akdeniz bölgemizde yetişen keçiboynuzu özenle seçilen ve doğal şeker oranı çok yüksektir. İçeriğinde bulunan zengin mineraller, organik asitler, yararlı vitaminler ve kalsiyum bulunan Seyidoğlu keçiboynuzu özü yüzde yüz doğaldır ve bu özellikleri ile mucizevi bir besindir.

Organik olarak keçiboynuzu meyvelerinden geleneksel tadı da doğallığı da zengin içeriği  de yoğunluğu da korunarak steril koşullarda üretilen Seyidoğlu Keçiboynuzu Özü 640 gr soğuk sıkım yöntemiyle imal edilerek mineral ve vitamin değerlerini kaybetmemesi sağlanır. Keçiboynuzu meyvesinin özüyle elde edilen keçiboynuzu özü kokusu ve tadıyla eşssizdir ve insan için gerekli tüm minerallerin yanında oldukça değerli olan pek çok vitamini içeriğinde barındırmasından dolayı çok güçlü, yararlı bir besindir. Keçiboynuzu özü ürünümüzü sağlıklı bir şekilde tüketebilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.