Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

REİS

Üretici: REİS Stok Kodu: GB-025
REİS  BÖRÜLCE 1KGDiğer Bakliyatlar reyonunda sizlere sunulan Reis Börülce Fasulye 1 kg, suda haşlanarak ya da buharda kolayca pişirilebiliyor. Hayvansal gıdaları tüketmek istemeyenler için iyi bir alternatif besin olan ürünün salatası ve zeytinyağlı yemeği yapılabiliyor. Haşlandıktan sonra üzer..
43,50TL
Üretici: REİS Stok Kodu: GB-026
REİS  KISIRLIK-KÖFTELİK  BULGUR 1KGKöftelik Bulgur, sert buğdaydan elde edilmiştir. Gerekli tekniğe uygun kaynatılan buğdayların kurutulması ile hazırlanır. Özenle işlenen buğdaylar Reis Gıda güvencesiyle paketlenir. Kalori değeri oldukça düşüktür. Bu nedenle özellikle diyet yapanlar için ..
16,90TL
Üretici: REİS Stok Kodu: GB-027
REİS  KISIRLIK-KÖFTELİK  BULGUR 2.5 KG Köftelik Bulgur, sert buğdaydan elde edilmiştir. Gerekli tekniğe uygun kaynatılan buğdayların kurutulması ile hazırlanır. Özenle işlenen buğdaylar Reis Gıda güvencesiyle paketlenir. Kalori değeri oldukça düşüktür. Bu nedenle özellikle diyet yapan..
41,90TL
Üretici: REİS Stok Kodu: GB-028
Reis Sarı Mercimek 1 KgEge Bölgesi'nin verimli topraklarından hasat edilerek son teknolojik tesislerde sofralık olarak paketlenen Reis Sarı Mercimek 1 kg mutfağınızı zenginleştiriyor.Dünya mutfaklarında da önemli bir yer bulan altın renkli doğal gıda mercimek ile bin bir çeşit yemek tarifini kolayca..
43,50TL
Üretici: REİS Stok Kodu: GB-029
REİS  SARI MERCİMEK 2.5 KG Ege Bölgesi'nin verimli topraklarından hasat edilerek son teknolojik tesislerde sofralık olarak paketlenen Reis Sarı Mercimek 2.5 kg mutfağınızı zenginleştiriyor.Dünya mutfaklarında da önemli bir yer bulan altın renkli doğal gıda mercimek ile bin bir çeşit yemek ..
45,00TL
Üretici: REİS Stok Kodu: GB-030
REİS 25KG DERMASON FASULYETarlada olgunlaşan fasulyeler kurutulduktan sonra kabuklarından ayrılır, elenir, kalibre edilir ve yabancı maddelerden arındırılarak tüketime sunulur. Toprak özelliği ve kar suyu ile yetişmesi, dayanıklı, ince kabuklu olması, çabuk pişmesi ve lezzetinden dolayı tüketicinin ..
921,90TL
Üretici: REİS Stok Kodu: GB-032
REİS 25KG KIRMIZI MERCİMEK Reis kalitesi ve güvencesiyle üretilen Reis kırmızı mercimek, kolayca pişiyor ve dağılmıyor. Mercimek, hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından sıkça tüketilmesi önerilen lezzetli ve faydalı bir besin olarak biliniyor. Vücuda ve zihne güç veren kırmızı mercimeğ..
809,50TL
Üretici: REİS Stok Kodu: GB-033
REİS 25KG OSMANCIK PİRİNÇ Ülkemiz mutfak kültürü bakımından oldukça zengin olan ülkelerin başında gelmektedir. Bu durumun doğal bir neticesi olarak ülkemizde oldukça çeşitli yemekler pişirilmekte ve sürekli olarak tüketilmektedir. Mutfağımızda pirincin şüphesiz ayrı bir yeri bulunmaktadır. Gene..
492,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 68 (6 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.