Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz


DEKOR VE TOPİK SOS

Üretici: APM Stok Kodu: PMDT-001
APM ANTEP FISTIK AROMALI TOPPİNG SOS 1KG 1 kg şişe antep fıstık aromalı topping sos. Kullanım Alanları ve Ürün Özellikleri: Dondurmalarda, pastalarda, keklerde, krep ve meyve salatalarında, meyveli yoğurtlarda, kahvaltılarda gevreklerinde, banketlerde (tabak süslemelerinde), krem karamel ve kup..
27,50TL
Üretici: APM Stok Kodu: PMDT-002
APM BEYAZ ÇİKOLATALI AROMALI TOPPİNG SOS 1KG 1 kg şişe beyaz çikolatalı aromalı topping sos. Kullanım Alanları ve Ürün Özellikleri: Dondurmalarda, pastalarda, keklerde, krep ve meyve salatalarında, meyveli yoğurtlarda, kahvaltılarda gevreklerinde, banketlerde (tabak süslemelerinde), krem karame..
27,50TL
Üretici: APM Stok Kodu: PMDT-003
APM ÇİKOLATALI AROMALI TOPPİNG SOS 1KG 1 kg şişe çikolata aromalı topping sos. Kullanım Alanları ve Ürün Özellikleri: Dondurmalarda, pastalarda, keklerde, krep ve meyve salatalarında, meyveli yoğurtlarda, kahvaltılarda gevreklerinde, banketlerde (tabak süslemelerinde), krem karamel ve kuplarda ..
27,50TL
Üretici: APM Stok Kodu: PMDT-004
APM ÇİLEK AROMALI TOPPİNG SOS 1KG 1 kg şişe çilek aromalı topping sos. Kullanım Alanları ve Ürün Özellikleri: Dondurmalarda, pastalarda, keklerde, krep ve meyve salatalarında, meyveli yoğurtlarda, kahvaltılarda gevreklerinde, banketlerde (tabak süslemelerinde), krem karamel ve kuplarda arzu edi..
27,50TL
Üretici: APM Stok Kodu: PMDT-005
APM FRAMBUAZ  AROMALI TOPPİNG SOS 1KG 1 kg şişe frambuaz aromalı topping sos. Kullanım Alanları ve Ürün Özellikleri: Dondurmalarda, pastalarda, keklerde, krep ve meyve salatalarında, meyveli yoğurtlarda, kahvaltılarda gevreklerinde, banketlerde (tabak süslemelerinde), krem karamel ve kupla..
27,50TL
Üretici: APM Stok Kodu: PMDT-006
APM KARAMEL  AROMALI TOPPİNG SOS 1KG 1 kg şişe karamel aromalı topping sos. Kullanım Alanları ve Ürün Özellikleri: Dondurmalarda, pastalarda, keklerde, krep ve meyve salatalarında, meyveli yoğurtlarda, kahvaltılarda gevreklerinde, banketlerde (tabak süslemelerinde), krem karamel ve kuplard..
27,50TL
Üretici: APM Stok Kodu: PMDT-007
APM ORMAN MEYVELİ TOPPİNG SOS 1KG 1 kg şişe orman meyveli aromalı topping sos. Kullanım Alanları ve Ürün Özellikleri: Dondurmalarda, pastalarda, keklerde, krep ve meyve salatalarında, meyveli yoğurtlarda, kahvaltılarda gevreklerinde, banketlerde (tabak süslemelerinde), krem karamel ve kuplarda ..
27,50TL
Üretici: APM Stok Kodu: PMDT-008
APM YABAN MERSİNİ TOPPİNG SOS 1KG 1 kg şişe yaban mersini aromalı topping sos. Kullanım Alanları ve Ürün Özellikleri: Dondurmalarda, pastalarda, keklerde, krep ve meyve salatalarında, meyveli yoğurtlarda, kahvaltılarda gevreklerinde, banketlerde (tabak süslemelerinde), krem karamel ve kuplarda ..
27,50TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.