Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

LEZZETÇİ

Üretici: LEZZETÇİ Stok Kodu: GCB-003
LEZZETÇİ  750 GR TAVUK BULYON Mutfağın en iyi şeflerinin en çok tercihi.. Anadolu'nun eşsiz baharatlarıyla zenginleştirilen ürünlerimiz şimdi mutfaklarınızın baş köşesine geliyor. Yemeklerinizi LEZZETÇİYLE lezzetlendirirken tadınıza tat katacaksınız.Ürünlerimizde Domuz yağı, katkı maddesi,..
55,00TL
Üretici: LEZZETÇİ Stok Kodu: PMKU-005
LEZZETÇİ 3KG KAKAO PUDİNG LEZZETÇİ 3KG KAKAO PUDİNG Pratik ve klasik tatlı kakaolu puding ile günün her saatine lezzet katabilirsiniz.Hazırlanışı ve pişirme önerilerini paketin ön yüzünde bulabilirsiniz.Serin, kuru ve kokusuz ortamda saklamanızı öneririz.Renklendirici içermez.Hiçbir koruyu..
109,00TL
Üretici: LEZZETÇİ Stok Kodu: GCB-004
LEZZETÇİ 5000 GR TAVUK BULYON Mutfağın en iyi şeflerinin en çok tercihi..Anadolu'nun eşsiz baharatlarıyla zenginleştirilen ürünlerimiz şimdi mutfaklarınızın baş köşesine geliyor. Yemeklerinizi LEZZETÇİYLE lezzetlendirirken tadınıza tat katacaksınız.Ürünlerimizde Domuz yağı, katkı maddesi, koruy..
215,00TL
Üretici: LEZZETÇİ Stok Kodu: GCB-005
LEZZETÇİ 750 GR ET BULYON 1 KOLİ 6 ADETMutfağın en iyi şeflerinin en çok tercihi..Anadolu'nun eşsiz baharatlarıyla zenginleştirilen ürünlerimiz şimdi mutfaklarınızın baş köşesine geliyor. Yemeklerinizi LEZZETÇİYLE lezzetlendirirken tadınıza tat katacaksınız.Ürünlerimizde Domuz yağı, katkı maddesi, k..
270,00TL
Üretici: LEZZETÇİ Stok Kodu: GCB-006
LEZZETÇİ 750 GR SEBZELİ ÇEŞNİ Mutfağın en iyi şeflerinin en çok tercihi..Anadolu'nun eşsiz baharatlarıyla zenginleştirilen ürünlerimiz şimdi mutfaklarınızın baş köşesine geliyor. Yemeklerinizi LEZZETÇİYLE lezzetlendirirken tadınıza tat katacaksınız.Ürünlerimizde Domuz yağı, katkı maddesi, koruy..
65,00TL
Üretici: LEZZETÇİ Stok Kodu: GCB-007
Lezzetçi Et Bulyon 5000GRMutfağın en iyi şeflerinin en çok tercihi..Anadolu'nun eşsiz baharatlarıyla zenginleştirilen ürünlerimiz şimdi mutfaklarınızın baş köşesine geliyor. Yemeklerinizi LEZZETÇİYLE lezzetlendirirken tadınıza tat katacaksınız.Ürünlerimizde Domuz yağı, katkı maddesi, koruyucu ve ren..
215,00TL
Üretici: LEZZETÇİ Stok Kodu: GCB-008
LEZZETÇİ SEBZELİ ÇEŞNİ 5000GRMutfağın en iyi şeflerinin en çok tercihi..Anadolu'nun eşsiz baharatlarıyla zenginleştirilen ürünlerimiz şimdi mutfaklarınızın baş köşesine geliyor. Yemeklerinizi LEZZETÇİYLE lezzetlendirirken tadınıza tat katacaksınız.Ürünlerimizde Domuz yağı, katkı maddesi, koruyucu ve..
235,00TL
Üretici: LEZZETÇİ Stok Kodu: GCB-009
LEZZETÇİ TARHANA ÇORBA 3000GRMutfağın en iyi şeflerinin en çok tercihi..Anadolu'nun eşsiz baharatlarıyla zenginleştirilen ürünlerimiz şimdi mutfaklarınızın baş köşesine geliyor. Yemeklerinizi LEZZETÇİYLE lezzetlendirirken tadınıza tat katacaksınız.Ürünlerimizde Domuz yağı, katkı maddesi, koruyucu ve..
70,00TL
Üretici: LEZZETÇİ Stok Kodu: GCB-010
LEZZETÇİ TAVUK ÇORBASI  3000 GRMutfağın en iyi şeflerinin en çok tercihi..Anadolu'nun eşsiz baharatlarıyla zenginleştirilen ürünlerimiz şimdi mutfaklarınızın baş köşesine geliyor. Yemeklerinizi LEZZETÇİYLE lezzetlendirirken tadınıza tat katacaksınız.Ürünlerimizde Domuz yağı, katkı maddesi, koru..
70,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.