Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

LENTE

Üretici: LENTE Stok Kodu: SKPR-028
- LENTE  EMMANTELE BLOK 500 GR -İsviçre bölgesine ait bu lezzet inek sütünden üretilir ve sert bir yapıya sahiptir. Yoğun meyvemsi aroması ve delikli görünümü ile hem göze hem damağa hitap eden bu gurme lezzet Lente Cheese markası altında yerli üretim olarak sunuluyor...
73,00TL
Üretici: LENTE Stok Kodu: SKPR-029
LENTE CHEDDAR BLOK 2KGÖzellikle ABD ve İngiltere’de popüler bu peynir çeşidi genellikle inek sütünden üretilir. Yapısı sert hafif ekşi lezzeti ile dolgun bir tadı bulunmaktadır. Kahvaltılarla önerildiği gibi cheddar; kullanıldığı yemek ve soslara çok yakışan bir ürün olarak sade çeşidi ile Lente Che..
243,00TL
Üretici: LENTE Stok Kodu: SKPR-067
LENTE CHEDDAR DİLİMLİ 1 KGİstanbul Büyük Toptancılar sitesi MEGA CENTER 'dan evlerinize kadar gelen lezzet.Siparişlerinizi kendi araçlarımız ile kapınıza kadar getiriyoruz...
188,50TL
Üretici: LENTE Stok Kodu: SKPR-030
- LENTE EDAM PEYNİR  400 - 600 GR -Hollanda’ya özgün kırmızı mum kaplı olarak yaşlandırılan peynir genellikle inek sütünden imal edilir. Lente Cheese markası altında ithal peynirler artık yerli üretim olarak sizlere sunuluyor. Yarı sert yapısı, açık sarı rengi ve orta tuzlu tadı ile Edam ö..
107,90TL
Üretici: LENTE Stok Kodu: SKPR-031
-LENTE GOUDA PEYNİR 400 - 600 GR-İsmini Hollanda’nın Gouda kentinden alan ve dünyaca tercih edilen bir peynir olan Lente Gouda Sade Peynir yerli üretimi olarak satışa sunuluyor. Genellikle pastörize inek sütünden üretilen peynir sarı renkte, orta sertlikte, pürüzsüz yapıda ve dolgun bir aromaya sahi..
107,90TL
Üretici: LENTE Stok Kodu: SKPR-032
-LENTE GOUDA PEYNİR BİBERLİ 400 - 600 GR-İsmini Hollanda’nın Gouda kentinden alan ve dünyaca tercih edilen bir peynir olan Lente Gouda Sade Peynir yerli üretimi olarak satışa sunuluyor. Genellikle pastörize inek sütünden üretilen peynir sarı renkte, orta sertlikte, pürüzsüz yapıda ve dolgun bir arom..
108,50TL
Üretici: LENTE Stok Kodu: SKPR-033
-LENTE GOUDA PEYNİR HARDALLI 400 - 600 GR-İsmini Hollanda’nın Gouda kentinden alan ve dünyaca tercih edilen bir peynir olan Lente Gouda Sade Peynir yerli üretimi olarak satışa sunuluyor. Genellikle pastörize inek sütünden üretilen peynir sarı renkte, orta sertlikte, pürüzsüz yapıda ve dolgun bir aro..
108,50TL
Üretici: LENTE Stok Kodu: SKPR-034
LENTE GOUDA PEYNİR KİMYONLU 500 GRİsmini Hollanda’nın Gouda kentinden alan ve dünyaca tercih edilen bir peynir olan Lente Gouda Sade Peynir yerli üretimi olarak satışa sunuluyor. Genellikle pastörize inek sütünden üretilen peynir sarı renkte, orta sertlikte, pürüzsüz yapıda ve dolgun bir aromaya sah..
108,50TL
Üretici: LENTE Stok Kodu: SKPR-066
LENTE İSLİ ÇERKEZ PEYNİR 1 KGGüçlü tadı ve yoğun kıvamı ile Çerkez yöresine ait bu peynir ürünü hazırlanma sürecinde odun ateşinin közlerinden asılarak ısıtılır ve kurutulur. Bu füme tadında tütsülenmiş peyniri sofralarınıza aperatif olarak öneriyoruz.  Ayrıca bu peyniri farklı bir şekilde tadı..
179,90TL
Üretici: LENTE Stok Kodu: SKPR-035
LENTE MİMOLETTE  PEYNİR 400 - 600 GRTuruncu renkte ve orta sertlikte bir peynir olan Mimolette Fransa orijinli bir peynirdir. 2 aydan 24 aya kadar olgunlaşma süresine sahip olan bu peynir yoğun yağlı, tuzlu ve fındıksı bir lezzete sahip. Lente Cheese markası altında yerli olarak üretilen peynir..
52,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.