Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

KUZU PİRZOLA KALEM KG

KUZU PİRZOLA KALEM KG
KUZU PİRZOLA KALEM KG
320,00TL
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Üretici: BY SARAYLI
  • Stok Kodu: KKU-007

İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)

-KUZU PİRZOLA KALEM-

Kuzunun bel bölümünden hazırlanan bu ürün, her bir kuzudan çok az bir miktarda çıkar ve lezzet açısından çok özel bir yere sahiptir. Bu özel lezzeti tatmak ve sofralarını zenginleştirmek isteyenler genelde kuzu pirzolayı tercih eder. Mangal, ızgara, fırın veya döküm tavada rahatlıkla pişirilebilen bu ürün, özellikle çocuklar için çok faydalıdır.

Kuzu kafes bölümünden özenli bir şekilde bölünerek hazırlanan ve ince ince dövülen kuzu kalem pirzola, bilhassa mangal ve piknik günlerinin vazgeçilmez et ürünüdür.

Online siparişleriniz sırasında notunuzda belirtirseniz, kuzu kalem pirzola dövülmüş, az dövülmüş veya dövülmemiş olarak hazırlanabilir. Tavada pişirirken hafif bir zeytinyağı, tuz ve baharat kullanmanız bu eti marine etmeniz için yeterli olacaktır. Akşam yemeklerinde ve hafta sonu aileniz ile hazırlayacağınız sofralarda, keyifli ve sağlıklı bir et tüketmek için istediğiniz miktarda temin edebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.