Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

KUZU KÜLBASTI KG

KUZU KÜLBASTI KG
KUZU KÜLBASTI KG
385,00TL
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Üretici: BY SARAYLI
  • Stok Kodu: KKU-006

İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)

-KUZU KÜLBASTI-

Bugün genellikle restoranlarda ve ocakbaşı işletmelerde özel bir şekilde hazırlanarak servis edilen külbastı gibi yemekler, aslında ev ortamında da kolaylıkla hazırlanabilir. Bilhassa kuzu külbastı doğru bir pişirme yöntemi tercih edildiğinde, çok lezzetli olarak evinizde de tüketilebilir.

Online sipariş yöntemi ile kuzu külbastı temin etmek istediğinizde, usta kasaplar kuzu but etinden çıkarılan bu ürünleri ince ince doğrayarak özenle hazırlamaktadır. Sonrasında bu ürünler dövülerek yassı bir hale getirildiği için tamamen pişirmeye hazır hale getirilmiştir. Aslına bakılırsa, pratik bir pişirme yöntemi bulunan bu ürün; mangal, tava veya fırında pişirmek için hazır hale getirilir.

Yüksek bir protein kaynağı olması ile birlikte tüketeceğiniz bu ürünü akşam yemeklerinde, pikniklerde veya misafirlerinizi davet ettiğiniz özel günlerde sofralarınıza getirebilirsiniz. Bu sayede hem yetişkinler hem de çocuklar için çok lezzetli bir yapı oluşturan bu doğal et ürünü, aynı zamanda yumuşacık ve kokusuyla iştah açan bir seçenek oluşturacaktır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.