Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz


KUZU KOL

KUZU KOL
KUZU KOL
70,00TL
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Üretici: BY SARAYLI
  • Stok Kodu: KKU-005

Mevcut Seçenekler:

İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)

-KUZU KOL-

Küçükbaş hayvanların ön iki bacağından çıkarılan kuzu kol, parça et haline getirildiği gibi kıyma şeklinde de tüketilebilir. Ancak özellikle fırın veya tandır yemekleri gerçekleştirmek için kuzu kol bütün ürünü temin edilmesi daha doğru olacaktır. Küçük, yağlı ve lezzetli bir et tercihi olmasıyla birlikte özellikle fırında yavaş yavaş pişirilerek, çok lezzetli bir sonuç elde edilebilir.

Genellikle birçok farklı şehirde tandır, kuyu kebabı veya fırında kuzu eti hazırlamak için kuzu kol kısmı tercih edilir. Kara et, yağ, sinirler ve kemik gibi tüm parçaları üstünde bulunduran kuzu kol bütün ürünü, sadece marine edildikten sonra bahsedilen yemeklerde rahatlıkla kullanılabilir. Protein, yağ ve mineraller açısından çok güçlü bir sonuç sağladığı için lezzet konusunda da özel bir kalite oluşturacaktır.

Genellikle özel yemekleri hazırlamak için tercih edilen bu ürün, bilhassa misafirleriniz için hazırlayacağınız sofralar konusunda tercih edilebilir. Bu nedenle davet yemekleri gibi özel günlerde online sipariş yöntemi ile kuzu kol bütün ürünleri talep edebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.