Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz


KÖFTE VE HAMBURGER ÇEŞİTLERİ

DANA HAMBURGER
Özel Etiket
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KHC-001
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA HAMBURGER-Hamburger, genellikle fastfood restoranlarında farklı tarifler ile hazırlanan ve keyifle tüketilen et köfte ürünleri aras..
58,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KHC-002
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA IZGARA KÖFTE-Köfte çeşitlerimiz dana etinden üretilmektedir.Etin kalitesi ve baharatların birleşimiyle ortaya bir lezzet çıkarıyoruz.BYSARAYL..
58,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KHC-003
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA KASAP KÖFTE-Köfte çeşitlerimiz dana etinden üretilmektedir.Etin kalitesi ve baharatların birleşimiyle ortaya bir lezzet çıkarıyoruz.BYSARAYLI..
58,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KHC-004
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA MİSKET KÖFTE-Köfte çeşitlerimiz dana etinden üretilmektedir.Etin kalitesi ve baharatların birleşimiyle ortaya bir lezzet çıkarıyoruz.BYSARAYL..
60,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KHC-005
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA STEAK HAMBURGER-Köfte çeşitlerimiz dana etinden üretilmektedir. Etin kalitesi ve baharatların birleşimiyle ortaya bir lezzet çıkarıyoruz..
65,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KHC-007
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-KAŞARLI KÖFTE-Kaşarlı köfte, en meşhur et restoranlarından tanıyor olabileceğiniz bir lezzet. Etin ve etin lezzetine lezzet katan akışkan kaşar pe..
65,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.