Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

Hakkımızda

Saraygetirsin Hakkında

2009 yılı itibariyle çıktığımız bu yolda, emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz.Amacımız herkesin ihtiyaç duyduğu tüm malzemeleri ,en kaliteli ürünleri ,en hızlı şekilde ve uygun fiyatlarla sunmaktır.
 İstanbul bölgesinde Tarım Gıda ve hayvancılık tarafından, onay almış ilk 33. firma olarak üretim yapmaya başladık.Ürünlerimiz veteriner Hekim kontrolünden geçerek size ulaşmaktadır. Türkiye'nin seçkin markalarıyla çalışmaktayız. A'dan Z' ye tüm ihtiyaçlarınızı hijyenik koşullarda ve uygun fiyatlarla hizmetinize sunuyoruz. 

Vizyon

Türkiye’de e-ticaret sektörünün lideri olmak. Faaliyet içerisinde olduğumuz alanlarda, Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek sizlere en uygun ürünü sunmaktır. Ticari ilke olarak dürüstlük, müşteriye karşı Güleryüz, müşteri memnuniyeti, zengin ürün çeşidi, ucuz ve istikrarlı fiyat politikasını benimsemekteyiz…

Misyon

Müşterilerimize ve mağazalara yenilikçi hizmetler sunarak, milyonlarca alıcı ve satıcıyı birbirine bağlayarak, kusursuz bir e-ticaret deneyimi yaşatmak için buradayız. İhtiyaç duyduğunuz gıda ve sarf malzemelerinin, ilk elden tedarik edilerek, saklama ve taşıma koşullarına riayet edilip, ilk günkü tazeliği ile en kısa ve doğru zamanda teslimatı için çalışıyoruz. Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri ve mağazaların talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayıp, güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ kurmak ve müşteri sadakatini sağlamak istiyoruz. Yurtiçi ve yurtdışında rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı artırmak istiyoruz.


Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.