Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

LET'S

Üretici: LET'S Stok Kodu: 111
LET'S CAJUN BAHARATI 567 GRBirçok çeşninin bir araya gelmesiyle oluşan Cajun baharatı, yogun olarak tavuk ve patatesle birlikte kullanılsa da et ve balık yemeklerinede yüksek oranda lezzet katar. Agızda kalıcı tat bırakan Let’s Cajun Baharatı’nı marinasyon soslarına ekleyebileceginiz gibi serpme çeş..
84,50TL
Üretici: LET'S Stok Kodu: 111
LET'S FAJİTA BAHARATI 567 GRGüney Amerika mutfagından çıkan ve içinde birçok lezzet barındıran Fajita baharatı, her yemegin tatlandırılmasında kullanılarak lezzetin artmasına yardımcı olur. Özellikle kırmızı et ve tavuk etlerinin çeşnilendirilmesinde kullanabileceginiz Let’s Fajita Baharatı’nı aynı ..
94,50TL
Üretici: LET'S Stok Kodu: 111
LET'S HOT CHILI SOS 5500 GREn lezzetli yemekleri bile daha leziz hale getiren Hot Chili Sos, acı sos severlerin vazgeçilmezidir. Tüm makarna ve noodle çeşitlerinde, sotelerde, kırmızı ve beyaz et yemeklerinde dogrudan kullanıldıgı gibi sıcak atıştırmalıklara da dip sos olarak eşlik eder. Aromasıyla ..
245,00TL
Üretici: LET'S Stok Kodu: 111
LET'S HOT CHILI SOS 700 GREn lezzetli yemekleri bile daha leziz hale getiren Hot Chili Sos, acı sos severlerin vazgeçilmezidir. Tüm makarna ve noodle çeşitlerinde, sotelerde, kırmızı ve beyaz et yemeklerinde dogrudan kullanıldıgı gibi sıcak atıştırmalıklara da dip sos olarak eşlik eder. Aromasıyla l..
48,90TL
Üretici: LET'S Stok Kodu: 111
LET'S LOUISIANA SOS 2250 GRAdını 1923 yılında üretildigi şehir olan Louisiana’dan alan ve kısa sürede tüm dünyaya yayılan Amerikan tipi acı biber sosudur. Dünyaca ünlü şeflerin dahi mutfaklarında vazgeçilmezi olan Louisiana Hot Sos, ayrım yapmaksızın bulundugu her yemegin lezzetini öne taşır. Hemen ..
122,50TL
Üretici: LET'S Stok Kodu: 111
LET'S LOUISIANA SOS 5650 GRAdını 1923 yılında üretildigi şehir olan Louisiana’dan alan ve kısa sürede tüm dünyaya yayılan Amerikan tipi acı biber sosudur. Dünyaca ünlü şeflerin dahi mutfaklarında vazgeçilmezi olan Louisiana Hot Sos, ayrım yapmaksızın bulundugu her yemegin lezzetini öne taşır. Hemen ..
260,50TL
Üretici: LET'S Stok Kodu: 111
LET'S SRIRACHA SOS 2200 GRTayland’ın Sri Racha köyünde dogan ve tüm mutfakları ele geçiren bu çok özel sos çorbadan makarnaya, pizzadan hamburgere ve tüm et yemeklerini eşsiz lezzetiyle bir üst seviyeye taşır. Baz sos olarakta kullanabileceginiz Let’s Sriracha Sos, marinasyonlarınıza da eşlik ederek..
153,00TL
Üretici: LET'S Stok Kodu: 111
LET'S SRIRACHA SOS 475 GRTayland’ın Sri Racha köyünde dogan ve tüm mutfakları ele geçiren bu çok özel sos çorbadan makarnaya, pizzadan hamburgere ve tüm et yemeklerini eşsiz lezzetiyle bir üst seviyeye taşır. Baz sos olarakta kullanabileceginiz Let’s Sriracha Sos, marinasyonlarınıza da eşlik ederek ..
54,90TL
Üretici: LET'S Stok Kodu: 111
SWEET CHILI SOS 2500 GRUzakdogu mutfagında dogan ve lezzetiyle tüm dünya mutfaklarında kendine yer edinen Sweet Chili Sos, yemeklerde yarattıgı fark ile vazgeçilmez bir sos haline gelmiştir. Kırmızı ve beyaz ete kattıgı lezzetin yanısıra tüm deniz mahsullerine de eşlik ederek lezzeti ikiye katlar. D..
122,50TL
Üretici: LET'S Stok Kodu: 111
LET'S SWEET CHILI SOS 5500 GRTayland’ın Sri Racha köyünde dogan ve tüm mutfakları ele geçiren bu çok özel sos çorbadan makarnaya, pizzadan hamburgere ve tüm et yemeklerini eşsiz lezzetiyle bir üst seviyeye taşır. Baz sos olarakta kullanabileceginiz Let’s Sriracha Sos, marinasyonlarınıza da eşlik ede..
318,50TL
Üretici: LET'S Stok Kodu: 111
SWEET CHILI SOS 6250 GRUzakdogu mutfagında dogan ve lezzetiyle tüm dünya mutfaklarında kendine yer edinen Sweet Chili Sos, yemeklerde yarattıgı fark ile vazgeçilmez bir sos haline gelmiştir. Kırmızı ve beyaz ete kattıgı lezzetin yanısıra tüm deniz mahsullerine de eşlik ederek lezzeti ikiye katlar. D..
263,00TL
Üretici: LET'S Stok Kodu: 111
SWEET CHILI SOS 700 GR Uzakdogu mutfagında dogan ve lezzetiyle tüm dünya mutfaklarında kendine yer edinen Sweet Chili Sos, yemeklerde yarattıgı fark ile vazgeçilmez bir sos haline gelmiştir. Kırmızı ve beyaz ete kattıgı lezzetin yanısıra tüm deniz mahsullerine de eşlik ederek lezzeti ikiye katlar. D..
48,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.