Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz


SALÇA

Üretici: AKFA Stok Kodu: GS-001
AKFA 10 KG DOMATES SALÇASIAkfa Domates Salçası hemen her yemeğe lezzet katar.Doğal ve lezzetli, olgun domateslerden elde edilirGeleneksel Türk mutfağının en önemli unsurlarından biri olan domates salçasını sadece yemeklerde değil, bir dilim ekmeğin üzerinde de afiyetle tüketebilirsinizHER TÜRLÜ SORU..
96,00TL
Üretici: AKFA Stok Kodu: GS-004
AKFA 5KG DOMATES SALÇASI AKFA 5KG DOMATES SALÇASI  hemen her yemeğe lezzet katar.Doğal ve lezzetli, olgun domateslerden elde edilirGeleneksel Türk mutfağının en önemli unsurlarından biri olan domates salçasını sadece yemeklerde değil, bir dilim ekmeğin üzerinde de afiyetle tüketebilirsiniz..
46,00TL
Üretici: DEMKO Stok Kodu: GS-005
DEMKO  4400 DOMATES SALÇASI DEMKO  Domates Salçası, teneke ambalajda satışa sunulmuştur.Salçalar ve domates püreleri, soğuk ortamda saklanmalıdır. Havayla mümkün olduğunca temas ettirilmemelidir. Salçalarda nem içeriği itibariyle küflenme görülebilir. Küflenmeleri engellemek için: Sal..
45,00TL
Üretici: DEMKO Stok Kodu: GS-006
DEMKO 9200 GR DOMATES SALÇASIDEMKO  Domates Salçası hemen her yemeğe lezzet katar.Doğal ve lezzetli, olgun domateslerden elde edilirGeleneksel Türk mutfağının en önemli unsurlarından biri olan domates salçasını sadece yemeklerde değil, bir dilim ekmeğin üzerinde de afiyetle tüketebilirsinizHER ..
88,00TL
Üretici: KİNGTOM Stok Kodu: GS-008
KİNGTOM 5KG BİBER SALÇASITaze acı ve tatlı biberlerden üretilen katkısız Kingtom Biber Salçası, yemeklerinizi lezzetlendirmek için en doğru tercih...
85,00TL
Üretici: ÖNCÜ Stok Kodu: GS-011
ÖNCÜ DOMATES SALÇASI  4300 GRÖncü Domates Salçası hemen her yemeğe lezzet katar.Doğal ve lezzetli, olgun domateslerden elde edilirGeleneksel Türk mutfağının en önemli unsurlarından biri olan domates salçasını sadece yemeklerde değil, bir dilim ekmeğin üzerinde de afiyetle tüketebilirsinizHER TÜ..
57,50TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.