Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz


BARBUNYA - FASULYE

Üretici: TAMEK Stok Kodu: GKU-029
TAMEK 5KG FASULYE Mutfakta hayatınızı kolaylaştırmak ve yemek için pratik çözümler bulmak çok kolay! Ambalajına konulmadan önce gördüğü işlem sonucunda %70 oranında pişmiş olan Tamek Sebze Konserveleri ile sevdiklerinize ve dostlarınıza mükemmel sofralar kurun. Dilediğiniz sebze konservesinin s..
34,00TL
Üretici: TUKAŞ Stok Kodu: GKU-032
TUKAŞ 200 GR BARBUNYA PİLAKİTukaş Barbunya Pilaki, servise hazır pratik bir yemektir. Sizi hem zamandan hem de yemek hazırlama zahmetinden kurtarır. Katkı maddesi içermeyen Tukaş Barbunya Pilaki'yi afiyetle ve güvenle yiyebilirsiniz...
4,75TL
Üretici: TUKAŞ Stok Kodu: GKU-033
TUKAŞ 200 GR FASULYE PİLAKİTukaş Fasulye Pilaki, servise hazır pratik bir yemektir. Sizi hem zamandan hem de yemek hazırlama zahmetinden kurtarır. Katkı maddesi içermeyen Tukaş Fasulye Pilaki'yi afiyetle ve güvenle yiyebilirsiniz...
4,75TL
Üretici: TUKAŞ Stok Kodu: GKU-040
TUKAŞ 800 GR KURU BARBUNYA HAŞLANMIŞ Tukaş Barbunya Haşlama 800 Gr, çok kullanışlı bir konserve ürünüdür. Tukaş markasının güvenilir eliyle hazırlanmış olan Tukaş Barbunya Haşlama 800 Gr., fazla vaktinizin olamadığı durumlarda size zaman kazandıracak bir haşlanmış barbunya konservesidir. Kutusu..
8,00TL
Üretici: TUKAŞ Stok Kodu: GKU-041
TUKAŞ 800 GR KURU FASULYE HAŞLANMIŞ TUKAŞ 800 GR KURU FASULYE;  çok kullanışlı bir konserve ürünüdür. Tukaş markasının güvenilir eliyle hazırlanmış olan TUKAŞ 800 GR KURU FASULYE; fazla vaktinizin olamadığı durumlarda size zaman kazandıracak bir haşlanmış barbunya konservesidir. Kutus..
8,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.