Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz


KONSERVE ÜRÜNLERİ

Üretici: BAKTAT Stok Kodu: GKU-003
BAKTAT 3KG MEKSİKA FASULYEBaktat Meksika Fasulyesini birçok salatanın ve sosun garnitürü olarak kullanabilirsiniz.Başlı başına bir ana yemek lezzeti sunmak isteyenler için de ideal bir seçenektir. Meksika fasulyeli makarna salata, ürün ile yapabileceğiniz lezzetli bir alternatiftir.Ayrıca et yemekle..
40,00TL
Üretici: DAL Stok Kodu: GKU-010
DAL 3KG MANTAR BÜTÜN KONSERVE Dal Dilimli Mantar konserve doğranmış ve temizlenmiş olduğu için oldukça pratiktir. Dal Dilimli Mantar konserve özellikle çalışanları çok rahatlatacak bu paket lezzetli, taze mantarlardan ele edilmiştir.  Dal Dilimli Mantar konserve sebze yemekleriniz ile..
33,00TL
Üretici: DAL Stok Kodu: GKU-011
DAL 3KG MANTAR DİLİMLİ KONSERVEDal Dilimli Mantar konserve doğranmış ve temizlenmiş olduğu için oldukça pratiktir. Dal Dilimli Mantar konserve özellikle çalışanları çok rahatlatacak bu paket lezzetli, taze mantarlardan ele edilmiştir.  Dal Dilimli Mantar konserve sebze yemekleriniz ile, et..
31,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 45 (4 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.