Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz


KONSERVE ÜRÜNLERİ

Üretici: DAL Stok Kodu: GKU-010
DAL MANTAR BÜTÜN KONSERVE 2640 GRDal Dilimli Mantar konserve doğranmış ve temizlenmiş olduğu için oldukça pratiktir. Dal Dilimli Mantar konserve özellikle çalışanları çok rahatlatacak bu paket lezzetli, taze mantarlardan ele edilmiştir.  Dal Dilimli Mantar konserve sebze yemekleriniz ile, ..
29,50TL
Üretici: DAL Stok Kodu: GKU-011
DAL MANTAR DİLİMLİ KONSERVE 2640 GRDal Dilimli Mantar konserve doğranmış ve temizlenmiş olduğu için oldukça pratiktir. Dal Dilimli Mantar konserve özellikle çalışanları çok rahatlatacak bu paket lezzetli, taze mantarlardan ele edilmiştir.  Dal Dilimli Mantar konserve sebze yemekleriniz ile..
29,50TL
DARDANEL 160 GR TON BALIĞI 24 ADET
Yeni
Üretici: DARDANEL Stok Kodu: GKU-045
DARDANEL TON BALIĞI 160 GR 1 KOLİDardanel Ton Balığı, % 100 katkısız ve doğaldır. Dardanel, ton balığını (orkinos) Hint, Atlantik ve Pasifik okyanusunun vahşi sularında kotayla avlanan ve Dolphin Safe sertifikasına sahip balıkçılardan tedarik eder. Ton balığı konservesi bütün dilim ve..
249,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 46 (4 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.