Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

BAHARAT - HARÇ

Üretici: PANKO Stok Kodu: GBH-021
 JAPON EKMEK KIRINTISI 1000 GR Japon ekmek kırıntısı panelerde kullanılmaktadır.Tonkatsu gibi kızartılmış yiyeceklerin üzerinde kıtır bir tabaka oluşturmak üzere, japon mutfağından fransız mutfağına kadar kullanılmakta olan bir çeşit galeta unudur.Panko, kabuksuz ekmekle yapılır dolayısıyl..
88,50TL
Üretici: ARİFOĞLU Stok Kodu: GBH-001
ARİFOĞLU CAJUN SEASONİNG 600 GRFransız ve Hint mutfağının en popüler karışımıdır.Et, balık, tavuk yemeklerinde, ızgaralarda, patates kızartmalarında, fırında patates ve patatesli salatalarda kullanılır. Ayrıca her türlü sosa da lezzet katar.Rutubetsiz, kuru, serin ve ışık almayan yerlerde ağzı kapal..
84,00TL
Üretici: ARİFOĞLU Stok Kodu: GBH-002
ARİFOĞLU FAJİTA BAHARATI 700 GRMeksika kökenli bir soğanlı baharat çeşnisi olan Fajita genel olarak salatalarda, makarnalarda, et ve tavuk yemekleri ile ızgaralarında, etlerin marine edilmesinde yaygın olarak kullanılan bir baharat karışımıdır.İçindekiler: Soğan(%22),  Kırmızı Tatlı Biber (%21)..
89,90TL
Üretici: ARİFOĞLU Stok Kodu: GBH-003
ARİFOĞLU KAPLAMA MALZ.GRANÜL 3300 GRGranül Kaplama Malzemesi Kullanım Şekli Et, balık, tavuk ve sebzelerin yüzeylerinin kaplanmasında kullanılır. Uygulanacak ürünün dış yüzeyi önce bulamaca daldırılır daha sonra kaplama malzemesiyle kaplanır...
220,00TL
Üretici: ARİFOĞLU Stok Kodu: GBH-004
ARİFOĞLU KAPLAMA MALZ.TOZ 3300 GRToz Kaplama MalzemesiKullanım ŞekliEt, balık, tavuk ve sebzelerin yüzeylerinin kaplanmasında kullanılır. Uygulanacak ürünün dış yüzeyi önce bulamaca daldırılır daha sonra kaplama malzemesiyle kaplanır...
162,00TL
Üretici: ARİFOĞLU Stok Kodu: GBH-005
ARİFOĞLU TACO SEASONİNGÜreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürünlerin en sağlıklı biçimde korunarak kaliteli ve güvenilir bir şekilde ulaşması için Türkiye'de ve dünyada yüzlerce satış noktasında Arifoğlu ürünleri, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmiştir...
89,90TL
Üretici: BAĞDAT BAHARAT Stok Kodu: GBH-022
Botanik AdıPiper nigrum Siyah BiberYetistirildigi YerlerAna vatanı Hindistan’dır. Brezilya, Endonezya, Malezya, Singapur, Sri Lanka, Tayland, Birmanya, Kamboçya, Madagaskar, Vietnam, Komor Adaları’nda tarımı yapılır. Asya’dan Avrupa’ya ticareti yapılan ilk maldır.Kullanım ÖnerileriYer almadığı gıda ..
185,00TL
Üretici: BAĞDAT BAHARAT Stok Kodu: GBH-023
Botanik AdıCuminum cyminumYetistirildigi YerlerMısır piramitlerindeki mumyaların yanında tohumları bulunan kimyon; Mısır kökenli olup Akdeniz havzası, Ortadoğu ve Asya ülkelerinde yetiştirilir. Kaynak Ülkeler: Türkiye, Hindistan, İran, Çin, Mısır, Fas, Rusya, Meksika’dır. Türkiye’de geniş ölçüde Ort..
178,00TL
Üretici: BAĞDAT BAHARAT Stok Kodu: GBH-025
Hint mutfağının enfes lezzeti Köri, Bağdat Baharat’ın özel dengeli karışımıyla mutfağınıza sunuluyor.Kullanım Önerileriİçerisine katıldığı her yemeğe enfes bir lezzet kazandıran, Hindistan’ın meşhur baharat karışımı Köri şimdi Bağdat Selection Baharat Serisi’nde! Özellikle tavuk yemeklerine çok yakı..
78,00TL
Üretici: BAĞDAT BAHARAT Stok Kodu: GBH-027
Kullanım ÖnerileriAcı taze biberlerin kurutulup pul haline getirilmesiyle Kırmızı Pul biber elde edilir. Et yemekleri, bazı soslara, peynirler, mantar soteleri, istenilen yemeklerde, kebaplar, salata, mantı, çerkez tavuğu, Macarların milli yemekleri “gulaş”, çorba, etli yemekler, bazı tür soslar, İt..
138,00TL
Üretici: BAĞDAT BAHARAT Stok Kodu: GBH-026
Hint Biberi, Macar Biberi, Türk BiberiBotanik AdıCapsicum annuum L.Yetistirildigi YerlerKristof Kolomb’un 2. Amerika yolculuğunda, 1514’te İspanyol doktor Chanca, kırmızıbiber tohumunu ve meyvesini Amerika’dan Avrupa’ya getirmiş, 19. yy sonlarında Macarlar tarafından Avrupa’da yaygınlaştırılmış olan..
115,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 52 (5 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.