Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

Extrem Natural Tatlı Badem Yağı 50 Ml X 2 Adet

Extrem Natural Tatlı Badem Yağı 50 Ml X 2 Adet
Extrem Natural Tatlı Badem Yağı 50 Ml X 2 Adet
13,00TL
  • Stok Durumu: 2-3 gün içinde
  • Stok Kodu: KKB
  • Badem yağı kullanımına da ayrıca dikkat etmek gerekmektedir. Saç ve cilt için oldukça kullanışlı bir ürün olan tatlı badem yağı cilde uygulanırken pamuğun üzerine birkaç damla badem yağı damlatılarak cilt üzerine uygulaması şeklinde yapılabilir.
  • Cildi nemlendirir ve yeniler. Özellikle kış aylarında cilt hava sıcaklıklarının değişimi, havanın kuru olmasından dolayı kurur. Tatlı badem yağı kullanıma cildin nemlenmesini sağlayarak cilt gözeneklerinin kapanmasını sağlar.
  • Cilt tahrişini onarır. Tatlı badem yağının diğer bir faydası da ciltte bulunan tahriş olmuş bölgeleri onarmasıdır. Böylece tatlı badem yağı içinde bulunan vitaminler sayesinde cildi onarıcı bir etkiye de sahiptir.
  • Cilt kaşınmasına azaltır. Özellikle havaların kurutucu etkisinden dolayı cilt kuruyarak kaşınmaya başlar. Tatlı badem yağı kullanılması ile ciltte meydana gelen kaşıntılar azalarak cildin nemlenmesi sağlar. Tatlı badem yağının içinde bulunan A, B ve E vitaminleri cildi besleyici vitaminlerdir. Böylece cilt beslenerek daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşur.
  • - Egzama ve sedef hastalığına iyi gelir. Özellikle tedavisi kesin olmayan egzama ve sedef hastalıkları tatlı badem yağı uygulamasıyla en aza indirilebilir. Böylece doğal bir yöntemle tedavi sağlamış olur. - - - Deride meydana gelen yanıkların acısını azaltır. Az bilinen faydaları arasında görülen yanık acılarına iyi gelmesi de içeriğinde bulunan vitaminler sayesinde olmaktadır. Böylece yanıkların izinin de çabuk geçmesini sağlayan tatlı badem yağı acıyı azaltıcı etkiye sahiptir.- Çatlaklara iyi gelir. Özellikle kadınların hamilelik dönemlerinde yaşadıkları çatlaklar tatlı badem yağı kullanılması ile önlenebilmektedir. Bu sebeple hamileliğin başından itibaren cilde uygulanan tatlı badem yağı cildin nemlenmesini sağlayarak karışık çatlak oluşumunu engelleyecektir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.