Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

PİLİÇ ÜRÜNLERİ

Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: PU-001
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR) GÖĞÜS ÇÖP ŞİŞPiliç çöp şiş, piliç göğüs kısmının kuşbaşı doğranıp çöp şişlere geçirilmesiyle ha..
94,00TL
GÖĞÜS FLETO KG
Çok Satılan
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: PU-002
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)GÖĞÜS FLETOTavuğun yumuşak göğüs etinden hazırlanan piliç bonfileürünü, deri ve kemiklerden tama..
87,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: PU-003
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)GÖĞÜS JULYANTavuğun yumuşak göğüs etinden hazırlanan piliç bonfileürünü, deri ve kemiklerden tam..
89,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: PU-004
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-PİLİÇ BAGET-Piliç baget derili ve kemikli alt buttan elde edilir. Son derece lezzetli olan piliç bag..
75,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: PU-005
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-PİLİÇ BUT IZGARA TAVA-Piliç but ızgara, pilicin sırt kısmı alındıktan sonra orta eklem yerinden kesi..
95,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: PU-006
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)PİLİÇ CİĞERPiliç ciğer ve yürekleri yıkanıp temizlenir.Tabak içine konularak taze ve dondurulmuş olar..
37,00TL
Üretici: ERPİLİÇ Stok Kodu: PU-010
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-PİLİÇ KANAT-İster ızgarada ister fırında yapın, lezzetli ve sağlıklı haliyle piliç kanat ü..
85,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: PU-012
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-PİLİÇ KEMİKLİ GÖĞÜS-Göğüs kafesinin sırtı ile birlikte kovan şeklinde karkastan kesilerek ayrılması ..
78,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: PU-013
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-PİLİÇ PİRZOLA-Piliç pirzola, üst but derisinin kemiğin uç kısmına kadar sıyrılmasıyla hazırlanır ve ..
78,50TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: PU-014
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-PİLİÇ YAPRAK KANAT-Bütün kanadın uç ve dip eklemi kesildikten sonra kalan orta eklemidir.Taze ve don..
96,50TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.