Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz


PİLİÇ ÜRÜNLERİ

Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: PU-001
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)GÖĞÜS ÇÖP ŞİŞPiliç çöp şiş, piliç göğüs kısmının kuşbaşı doğranıp çöp şişlere geçirilmesiyle hazırlanır. Tavada, ızgarada veya mangalda pişirmesi o..
30,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: PU-002
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)GÖĞÜS FLETOTavuğun yumuşak göğüs etinden hazırlanan piliç bonfileürünü, deri ve kemiklerden tamamen temizlendiği için pişirilmesi çok kolaydır..
26,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: PU-003
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)GÖĞÜS JULYANTavuğun yumuşak göğüs etinden hazırlanan piliç bonfileürünü, deri ve kemiklerden tamamen temizlendiği için pişirilmesi çok kolaydı..
27,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: PU-004
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-PİLİÇ BAGET-Piliç baget derili ve kemikli alt buttan elde edilir. Son derece lezzetli olan piliç bageti, kemikli yapısından dolayı ister haşlayabi..
20,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: PU-005
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-PİLİÇ BUT IZGARA TAVA-Piliç but ızgara, pilicin sırt kısmı alındıktan sonra orta eklem yerinden kesildiğinde, üst parçasındaki kemiğin ve derinin ..
33,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: PU-006
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)PİLİÇ CİĞERPiliç ciğer ve yürekleri yıkanıp temizlenir.Tabak içine konularak taze ve dondurulmuş olarak satışa sunulur...
14,00TL
Üretici: ERPİLİÇ Stok Kodu: PU-010
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-PİLİÇ KANAT-İster ızgarada ister fırında yapın, lezzetli ve sağlıklı haliyle piliç kanat ürününü sofralarınızdan eksik etmeyin. Yediden ..
29,50TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: PU-012
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-PİLİÇ KEMİKLİ GÖĞÜS-Göğüs kafesinin sırtı ile birlikte kovan şeklinde karkastan kesilerek ayrılması ile elde edilen üründür. Taze ve dondurulmuş o..
17,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: PU-013
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-PİLİÇ PİRZOLA-Piliç pirzola, üst but derisinin kemiğin uç kısmına kadar sıyrılmasıyla hazırlanır ve tavuğun en lezzetli kısımlarındandır. İstersen..
22,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: PU-014
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-PİLİÇ YAPRAK KANAT-Bütün kanadın uç ve dip eklemi kesildikten sonra kalan orta eklemidir.Taze ve dondurulmuş olarak satışa sunulur...
55,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.