Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz


KUZU VE KUZU ÜRÜNLERİ

Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KKU-001
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-KUZU (DÖŞ) BOŞLUK-Kuzu Döş Boşluk, lezzetli bir et çeşididir.Kaburga kemiklerini saran adale grubundan oluşan kemiksiz bir ettir.BYSARAYLI Entegre..
65,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KKU-002
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-KUZU BUT-Genellikle ülkemizin Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri'nde et yemekleri hazırlanırken ve fırında et pişirme işlemi seçildiğinde kuzu et..
72,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KKU-003
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-KUZU GERDAN-Kuzunun boyun bölümünden çıkarılan kuzu haşlamalık gerdan, kemikli bir et olmasına rağmen yağ oranı yüksek ve özel bir et yapısı ..
65,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KKU-004
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-KUZU İNCİK-Kuzu but kısmının alt uç bölümü olan kuzu incik; yağlı, lezzetli ve sağlıklı bir et ürünüdür. Özellikle vitamin ve protein açısınd..
76,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KKU-005
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-KUZU KOL-Küçükbaş hayvanların ön iki bacağından çıkarılan kuzu kol, parça et haline getirildiği gibi kıyma şeklinde de tüketilebilir. Ancak ö..
68,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KKU-006
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-KUZU KÜLBASTI-Bugün genellikle restoranlarda ve ocakbaşı işletmelerde özel bir şekilde hazırlanarak servis edilen külbastı gibi yemekler..
95,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KKU-007
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-KUZU PİRZOLA KALEM-Kuzunun bel bölümünden hazırlanan bu ürün, her bir kuzudan çok az bir miktarda çıkar ve lezzet açısından çok özel bir yere sahi..
135,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KKU-008
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)KUZU ŞİŞLİK (KUŞBAŞI)İncikleri alınmış kuzunun but kısmı, sinir ve yağları alındıktan sonra şiş için uygun boyutta doğranır. Online siparişiniz üze..
96,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.