Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz


KÖFTE VE HAMBURGER ÇEŞİTLERİ

DANA HAMBURGER KG
Özel Etiket
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KHC-001
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA HAMBURGER-Hamburger, genellikle fastfood restoranlarında farklı tarifler ile hazırlanan ve keyi..
68,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KHC-002
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA IZGARA KÖFTE-Köfte çeşitlerimiz dana etinden üretilmektedir.Etin kalitesi ve baharatların birle..
68,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KHC-003
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA KASAP KÖFTE-Köfte çeşitlerimiz dana etinden üretilmektedir.Etin kalitesi ve baharatların birleş..
68,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KHC-004
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA MİSKET KÖFTE-Köfte çeşitlerimiz dana etinden üretilmektedir.Etin kalitesi ve baharatların birle..
68,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KHC-005
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA STEAK HAMBURGER-Köfte çeşitlerimiz dana etinden üretilmektedir. Etin kalitesi ve baharatla..
75,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KHC-007
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-KAŞARLI KÖFTE-Kaşarlı köfte, en meşhur et restoranlarından tanıyor olabileceğiniz bir lezzet. Etin v..
75,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.