Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz


ERPİLİÇ

Üretici: ERPİLİÇ Stok Kodu: PDU-018
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)Piliç Çıtır BurgerPiliç eti ve yağı, buğday unu, buğday ve mısır nişastası, bitkisel sıvı yağ,bitkise..
97,00TL
Üretici: ERPİLİÇ Stok Kodu: PDU-021
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)Piliç Cordon BleuPiliç eti ve yağı, buğday unu, buğday ve mısır nişastası, bitkisel sıvı yağ, bitkise..
113,00TL
Üretici: ERPİLİÇ Stok Kodu: PDU-017
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)Piliç HamburgerPiliç eti ve yağı, galeta unu, bitkisel sıvı yağ, bitkisel lifler (buğday, bambu, beze..
106,00TL
Üretici: ERPİLİÇ Stok Kodu: PDU-020
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)Piliç Kadınbudu KöftePiliç eti ve yağı, soğan, pirinç, un, yumurta, süt tozu, bitkisel sıvı yağ, tuz,..
93,50TL
Üretici: ERPİLİÇ Stok Kodu: PDU-019
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)Saklama KoşullarıDonuk Ürünler: Derin dondurucuda (-18 ºC) 1 yıl süre ile muhafaza edilebilir. D..
101,90TL
Üretici: ERPİLİÇ Stok Kodu: PDU-022
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)Piliç KebapPiliç eti ve yağı, galeta unu, dana yağı, bitkisel sıvı yağ, bitkisel lifler (buğday, bamb..
110,00TL
Üretici: ERPİLİÇ Stok Kodu: PDU-010
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)ERPİLİÇ NUGET KG 1 KOLİ 1 kg x 41kg x 4Piliç NuggetPiliç eti ve yağı, buğday unu, mısır ve buğday niş..
97,90TL
Üretici: ERPİLİÇ Stok Kodu: PDU-016
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)Piliç ŞinitzelPiliç eti ve yağı, buğday unu, mısır ve buğday nişastası, bitkisel sıvı yağ, bitkisel l..
97,90TL
Üretici: ERPİLİÇ Stok Kodu: PU-010
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-PİLİÇ KANAT-İster ızgarada ister fırında yapın, lezzetli ve sağlıklı haliyle piliç kanat ü..
24,50TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.