Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

DANA KUŞBAŞI YAĞSIZ KG

DANA KUŞBAŞI YAĞSIZ KG
DANA KUŞBAŞI YAĞSIZ KG
220,00TL
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Üretici: BY SARAYLI
  • Stok Kodu: DEU-009

İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)

-DANA KUŞBAŞI YAĞSIZ-

Normal koşullarda etin kendine ait belli bir miktar yağının olması, eti daha lezzetli ve yumuşak hale getirir. Ancak bazı kişiler etin yağsız olmasını veya yağdan tamamen arındırılmış olmasını tercih ederler. Yağsız et sevenler için usta kasaplarımızın siparişinize özel dana but etinden taze taze doğradıkları yağsız dana kuşbaşı gibi seçeneklerimiz vardır.

Yağ oranı neredeyse sıfıra ulaşmış ve tamamen kırmızı et olarak doğranmış tam yağsız dana kuşbaşı, birçok farklı yemek içerisinde kullanılabilir. Aslında bazı kişiler hayvansal yağları kullanmaktan ziyade zeytinyağı gibi bitkisel yağlar ile yemek yapmayı seçtiği için de bu et ürünleri kullanılabilir. Bu ürünle beğendili kebap, sote veya tas kebap gibi farklı tarifler hazırlanabilir.

Yağ içeriğinden uzaklaştırılmış olsa da protein ve mineraller açısından çok zengin bir yapısı bulunan bu et ürünü, özellikle çocuklarınız için hazırladığınız yemeklerde de tercih edilebilir. Küçük yaşlardan itibaren kaliteli protein alarak sağlıklarını korumaları ve damak tadlarının geliştirilmesi için bu sağlıklı et ürününü çocuklarınıza her gün rahatlıkla verebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.