Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz


CEM

Üretici: CEM Stok Kodu: SKZ-004
CEM DİLİMLİ YEŞİL ZEYTİN 2.5 KGKaliteli zeytinlerin yetiştirildiği Edremit yöresinden toplanan zeytinlerden yapılmıştır. Boyu 10 metreye kadar uzayabilen, sık dallı ve yayvan tepeli bir ağaç olan zeytin ağacında yetişen bu kıymetli besin, önce çiçeklere sonra zeytine dönüşür. Zeytin meyvesi, ilk ola..
55,00TL
Üretici: CEM Stok Kodu: SKZ-003
CEM DOĞAL YAĞLI SELE ZEYTİN 800GRKaliteli zeytinlerin yetiştirildiği Edremit yöresinden toplanan zeytinlerden yapılmıştır. Boyu 10 metreye kadar uzayabilen, sık dallı ve yayvan tepeli bir ağaç olan zeytin ağacında yetişen bu kıymetli besin, önce çiçeklere sonra zeytine dönüşür. Zeytin meyvesi, ilk o..
24,50TL
Üretici: CEM Stok Kodu: SKZ-001
CEM YEŞİL ÇİZİK ZEYTİN CAM ŞİŞE 1 KGKaliteli zeytinlerin yetiştirildiği Edremit yöresinden toplanan zeytinlerden yapılmıştır. Boyu 10 metreye kadar uzayabilen, sık dallı ve yayvan tepeli bir ağaç olan zeytin ağacında yetişen bu kıymetli besin, önce çiçeklere sonra zeytine dönüşür. Zeytin meyvesi, il..
26,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.