Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

ÇAYKUR

Üretici: ÇAYKUR Stok Kodu: GCK-002
ÇAYKUR  FİLİZ  1KG 10 ADETKOLİ BAZINDA SATIŞ YAPILMAKTADIR.Çaykur Tiryaki Çay özel harman edilmiş, usta çay severlerin seçimidir.Dem kalitesini lezzetli aromasıyla birlikte sizlere sunan Tiryaki Çay ile gerçek çayın tadına varacaksınız.Hoş ve yumuşak içimi ile her anınıza ve en güzel sohbe..
576,00TL
Üretici: ÇAYKUR Stok Kodu: GCK-003
ÇAYKUR  KAMELYA 1000GR 12 ADETO bir kahvaltı dostudur. Yumuşak, damakta hafif tat bırakan Kamelya çayı, harmanlamaya çok uygundur.KOLİ BAZINDA SATIŞ YAPILMAKTADIR.Kullanım ÖnerileriÇAYKUR ÇAYININ GELENEKSEL AROMASINI VE KOKUSUNU BOZMAMAK İÇİN MUTLAKA KİREÇSİZ SU KULLANILMALI, ÇAYKUR ÇAYI'NI HER..
550,00TL
Üretici: ÇAYKUR Stok Kodu: GCK-004
ÇAYKUR RİZE TURİST ÇAY 1KG 10 ADET KOLİ BAZINDA SATIŞ YAPILMAKTADIR.Yurdun dört bir yanında girmediği ev, katılmadığı dost sohbeti yoktur! Ona boşuna "Gerçek Sarı" denmez. Herkes ona hayrandır. Köklü geçmişi, nesilden nesile aktarılan nefis aroması ile Rize Turist ailemizin çayıdır...
520,00TL
Üretici: ÇAYKUR Stok Kodu: GCK-005
ÇAYKUR TİRYAKİ 1KG 10 ADETKOLİ BAZINDA SATIŞ YAPILMAKTADIR.KOLİ:10 ADETÇaykur Tiryaki Çay özel harman edilmiş, usta çay severlerin seçimidir.Dem kalitesini lezzetli aromasıyla birlikte sizlere sunan Tiryaki Çay ile gerçek çayın tadına varacaksınız.Hoş ve yumuşak içimi ile her anınıza ve en güzel soh..
511,00TL
Üretici: ÇAYKUR Stok Kodu: GCK-016
ÇAYKUR TİRYAKİ 5 KGEğer siz de çay tiryakisiyseniz Çaykur Tiryaki mutlaka denemeniz gereken bir çay çeşidi. “Türkiye bu çayın tiryakisi olacak” sloganı ile tüketicilerle buluşan ürün çay aromasını en yoğun şekilde hissedebileceğiniz çaylardan biri.İçimi yumuşak ve demi gayet ideal düzeyde olan Çayku..
259,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.