Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz


BY SARAYLI

Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: DEU-001
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA ANTRİKOT-Antrikot dananın göğüs omurundan boyun bögesine kadar olan sırt kısmından elde edilir. Yağ ve yumuşak doku dengesiyle en lezzetli et..
92,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: DEU-003
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA BONFİLE-Sinirsiz yağsız ve kemiksiz olan dana bonfile dananın en yumuşak etinin bulunduğu sırt kısmından elde ediliyor.Doyurucu Lezzeti ile D..
110,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: DEU-004
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA DALLAS STEAK-Hem dünya genelinde birçok kültürde hem de Türkiye'de et tüketilirken, özel etler tercih edilmektedir. Bu özel etler içerisinde ..
96,00TL
DANA HAMBURGER
Özel Etiket
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KHC-001
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA HAMBURGER-Hamburger, genellikle fastfood restoranlarında farklı tarifler ile hazırlanan ve keyifle tüketilen et köfte ürünleri aras..
58,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KHC-002
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA IZGARA KÖFTE-Köfte çeşitlerimiz dana etinden üretilmektedir.Etin kalitesi ve baharatların birleşimiyle ortaya bir lezzet çıkarıyoruz.BYSARAYL..
58,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: DEU-005
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA JULYAN-Jülyen, ismini birçok kesimde olduğu gibi bir Fransız kesim tekniğinden alır. Jülyen doğranmış sebzelere benzer şekilde kesilmiş, uzun..
65,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: DEU-006
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA KABURGA-Dana Döş Kaburga, kaburga kemiklerini saran ve kemiksiz orta yağlı bir et çeşididir. Kemiğe yakın bir bölgede olduğu için oldukça lez..
65,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KHC-003
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA KASAP KÖFTE-Köfte çeşitlerimiz dana etinden üretilmektedir.Etin kalitesi ve baharatların birleşimiyle ortaya bir lezzet çıkarıyoruz.BYSARAYLI..
58,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: DEU-013
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)AZ YAĞLI DANA KIYMADana etinden hazırlanan az yağlı kıyma, A'dan Z'ye akla gelebilecek onlarca farklı yemek için kullanılabilir. Lezzetli bir ..
62,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: DEU-015
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)DANA KIYMA ÇİĞKÖFTELİKEski dönemlerde sadece Türkiye'nin Güneydoğu ve Akdeniz Bölgeleri'nde özel bir şekilde hazırlanan çiğköfte, artık günümüzde p..
65,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: DEU-012
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)ORTA YAĞLI DANA KIYMADana kıyma genellikle az yağlı olarak tercih edilse de köftelere ve kıymalı pideye daha fazla lezzet katması için orta ya..
60,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: DEU-014
ET ÜRÜNLERİ SEVKİYATIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİDİR (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)DANA KIYMA YAĞSIZDana but etinin rostoluk yağsız bölümlerinden hazırlanan yağsız kıyma,her türlü yemeklerinize kullanabileceğiniz özel bir kıy..
64,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 36 (3 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.