Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

BY SARAYLI

Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: 111
***SEÇENEKLER; KISMINDAN ADANA-URFA SEÇİMİNİ YAPINIZ***..
325,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: DEU-001
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA ANTRİKOT-Antrikot dananın göğüs omurundan boyun bögesine kadar olan sırt kısmından elde edilir...
365,00TL
DANA BONFİLE KG
Çok Satılan
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: DEU-003
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA BONFİLE-Sinirsiz yağsız ve kemiksiz olan dana bonfile dananın en yumuşak etinin bulunduğu sırt ..
550,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: DEU-004
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA DALLAS STEAK-Hem dünya genelinde birçok kültürde hem de Türkiye'de et tüketilirken, özel etler ..
395,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: DEU-006
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA KABURGA-Dana Döş Kaburga, kaburga kemiklerini saran ve kemiksiz orta yağlı bir et çeşididir. Ke..
295,00TL
DANA HAMBURGER KG
Özel Etiket
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KHC-001
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA HAMBURGER-Hamburger, genellikle fastfood restoranlarında farklı tarifler ile hazırlanan ve keyi..
240,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KHC-002
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA IZGARA KÖFTE-Köfte çeşitlerimiz dana etinden üretilmektedir.Etin kalitesi ve baharatların birle..
240,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: DEU-005
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA JULYAN-Jülyen, ismini birçok kesimde olduğu gibi bir Fransız kesim tekniğinden alır. Jülyen doğ..
335,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: KHC-003
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)-DANA KASAP KÖFTE-Köfte çeşitlerimiz dana etinden üretilmektedir.Etin kalitesi ve baharatların birleş..
240,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: DEU-013
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)AZ YAĞLI DANA KIYMADana etinden hazırlanan az yağlı kıyma, A'dan Z'ye akla gelebilecek onlarca f..
295,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: DEU-015
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)DANA KIYMA ÇİĞKÖFTELİKEski dönemlerde sadece Türkiye'nin Güneydoğu ve Akdeniz Bölgeleri'nde özel bir ..
325,00TL
Üretici: BY SARAYLI Stok Kodu: DEU-012
İSTANBUL DIŞI VE ANADOLU YAKASI- ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR. (İSTANBUL DIŞI KARGOLARINDA ÖZEL STRAFOR VE KORUYUCU BUZ KONULMAKTADIR, ÖZEL KARGO ÜCRETİNE TABİDİR)ORTA YAĞLI DANA KIYMADana kıyma genellikle az yağlı olarak tercih edilse de köftelere ve kıymalı..
290,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 37 (4 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.