Destek ve Sipariş
SARAYGETİRSİN
Alışveriş Sepetiniz
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAYGETİRSİN
ET, TAVUK VE DONUK ÜRÜNLERİMİZİN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİMİ YAPILMAMAKTADIR TOPTAN TEKLİF AL, SİZ İSTEYİN SARAY GETİRSİN

BARİLLA

Üretici: BARİLLA Stok Kodu: GM-001
Barilla Pipette (Bukle) Makarna 500 GPipette Kuzey ve orta İtalya'dan gelmektedir.Bu bölgede genellikle çorbalarda kullanılmaktadır, aynı zamanda hafif bir makarna salatası için de idealdir.* Yüksek kaliteli durum buğdayından* İtalya'nın en çok tercih edilen makarnasıHer tür sos ile uyumlu olmasına ..
16,50TL
Üretici: BARİLLA Stok Kodu: GM-002
BARİLLA FETTUCİNE 500 GRBarilla, Türkiye pazarına 1994 yılında Doğuş Grubu’nun bünyesinde bulunan Filiz Makarna’ya ortak olarak girdi. 2004 yılında Doğuş Grubu’ndan tüm şirket payını satın almasının ardından Barilla, Bolu’daki üretim tesisinde hem kapasite artırıcı hem de teknoloji geliştirici yatır..
48,90TL
Üretici: BARİLLA Stok Kodu: GM-003
BARİLLA FUSULİ (BURGU)  MAKARNA 500GRFusilli, orta-kuzey İtalya’da doğmuştur ve ismini yün eğrilen kirman olan "fuso"dan alır. Spiral bir şekilde dönen ve her türlü çeşniyi içinde tutabilen bu çeşit, armonik bir şekilde birbirine sarılı iki kanattan meydana gelmektedir.* Yüksek kaliteli durum b..
16,50TL
Üretici: BARİLLA Stok Kodu: GM-004
BARİLLA GNOCHETTİ DENİZ KABUĞU  MAKARNA 500GRGnocchetti Napoli'li makarna ustalarının hayalgücü ile patatesli klasik İtalyan Gnocchi'sinin formundan esinlenilerek ortaya çıkmıştır.* Yüksek kaliteli durum buğdayından* İtalya'nın en çok tercih edilen makarnası..
11,45TL
Üretici: BARİLLA Stok Kodu: GM-005
Barilla Kelebek (Farfalle) Makarna 500 GBarilla Farfalle-Kelebek özenle seçilmiş durum buğdayından yüksek teknolojiyle elde edilmiş bir makarnadır. Hamurlaşmayan ve yapışmayan Barilla ürünleri; lezzeti, kıvamı ve kalitesiyle damak tadına önem verenlere, makarna tutkunlarına hitap etmektedir. Barilla..
11,45TL
Üretici: BARİLLA Stok Kodu: GM-006
BARİLLA LAZANYA 500 GR LasagneAntik ve mutfağı ile prestijli bir şehir olan Bolonya'da mutfak zenginliği misafirperverlik ve hayata karşı sevginin ifadesidir. Lazanya bu şehrin tutkusunu mükemmel bir şekilde ifade eder. Nazik gözenekli yapılı yapraklar bolonez sos gibi en geleneksel tatları bil..
49,50TL
Üretici: BARİLLA Stok Kodu: GM-008
BARİLLA MİNİ MİDYE 500 GRConchiglie Rigate / Mini midyeHer tür sos ile kullanılabilen Conchiglie Rigate, en çok sevilen makarna çeşitlerinden bir tanesidir. Deniz kabuklarından esinlenilen bu makarna, güzel şekli ile muhtemelen dünyada en fazla bilinen ve sevilen çeşitlerdendir.• Yüksek kaliteli dur..
9,90TL
Üretici: BARİLLA Stok Kodu: GM-009
Barilla Penne Rigate/ BüyükKalem Makarna 2kg MakarnaPenne Rigate, tüm İtalyan yarımadasında sevilmektedir ve İtalya’nın değişik bölgelerinde değişik isimler almaktadır. Örneğin Umbira'da “spole” ve güneyde “maltagliati” olarak bilinmektedir. Arkadaşlara son dakikada hazırlanan makarna tabağında..
64,00TL
Üretici: BARİLLA Stok Kodu: GM-010
Barilla Penne Rigate (Kalem) Makarna 500 GBarilla Penne Rigate Kalem, İtalyanların makarna tutkusundan doğmaktadır. En çok beğenilen şekillerden bir tanesi olan bu çeşit, değişik lezzet ve sos alışkanlıklarına uyarlanan ve her biri kendine has sayısız kombinasyon yaratan bir tutkudur. Tüm İtalyan ya..
16,50TL
Üretici: BARİLLA Stok Kodu: GM-011
Barilla Spaghetti/ Spagetti Makarna 2kgMakarnaSpagetti Napoli’de doğmuştur ve bu makarna ilk defa 1842 yılında Antonio Viviani tarafından ipe benzediği için bu şekilde adlandırılmıştır. Orijinal olarak 50 cm uzunluğundadır ancak zaman içinde yer kısıtlarından dolayı 25 cm’ye kısaltılmıştır.Bugün Bar..
64,00TL
Üretici: BARİLLA Stok Kodu: GM-012
BARİLLA TAGLİATELLİ MAKARNA 500 GRBARİLLA TAGLİATELLİ MAKARNA -BARİLLA YUMURTALI MAKARNA TagliatelleBarilla Tagliatelle tıpkı İtalyan evlerinde yapıldığı gibi, lezzetli yumurtalı hamur ile hazırlanır ve kuş yuvası şeklinde kurutur. Bronz kalıplarda üretilmesi sayesinde tıpkı ev makarnaları gibi..
48,90TL
Üretici: BARİLLA Stok Kodu: GM-013
BARİLLA TORTALİNİ 250 GRBarilla Tortellini Formaggi Makarna 250 GTortellini, mantıya çok benzeyen bir şekle sahiptir. Ricotta peyniri ve hoş baharatlar ile lezzetlendirilmiştir. Barilla 3 Peynirli Tortellini, yüzyıllardır süregelen İtalyan geleneğini takip ederek hazırlanmaktadır. Yumurta ile z..
58,50TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.